MMORPG Lost Ark otrzymało sporą noworoczną aktualizację! Co pojawiło się na serwerach na początku 2024 roku?

lubiegrac news MMORPG Lost Ark otrzymało sporą noworoczną aktualizację
MMORPG Lost Ark otrzymało sporą noworoczną aktualizację! Co pojawiło się na serwerach na początku 2024 roku?redakcja | 13 stycznia 2024, 15:10

Oficjalnie kilka dni temu w Lost Ark zagościła zupełnie nowa, noworoczna aktualizacja, za której sprawą na początku 2024 roku gracze mogą liczyć na szereg atrakcji rozwijającej między innymi rajdy.

Amazon Games zainicjowało 2024 rok, wprowadzając styczniową aktualizację do popularnej gry MMORPG "Lost Ark". Ta aktualizacja przynosi szereg nowych wyzwań i atrakcji, w tym tryb Inferno w Brelshaza Legion Raid, który stanowi najtrudniejszą wersję Legion Raids. Gracze muszą osiągnąć poziom przedmiotów 1560 i skompletować konfigurację, aby zmierzyć się z tym wyzwaniem i zdobyć wyjątkowe tytuły oraz osiągnięcia.

Dodatkowo, w ramach aktualizacji, gracze mają okazję odkrywać nową Wyspę Przygód, Lai Lai, oferującą dwa nowe zadania normalne i jedno zadanie rywalizacyjne. Jest też możliwość stawienia czoła Lodowemu Zamkowi Toto na Wyspie Freji, co pozwala na zdobywanie żetonów wymienialnych na wartościowe przedmioty świąteczne w sklepie wydarzenia.

Przeczytaj też:

 

Amazon Games nie zapomina również o elementach kosmetycznych i jakości życia graczy. Styczniowa aktualizacja wprowadza Zimową Szafę Nerii, Skórki Transformacji, Noworoczne przedmioty kosmetyczne oraz liczne zmiany balansu i ulepszenia, które mają na celu usprawnienie rozgrywki. Całość uzupełnia ogromny sukces, jaki "Lost Ark" odniosło w 2023 roku, zdobywając platynę w kategoriach "Most Played" i "Top Sellers" podczas rozdania nagród Steam.

Lost Ark zadebiutowało 11 lutego 2022 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Lost Ark
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners