Łupy na Nowo to kolejny sezon w Diablo IV! Blizzard przygotowuje się do większych zmian...

lubiegrac news Łupy na Nowo to kolejny sezon w Diablo IV! Blizzard przygotowuje się do większych zmian...
Łupy na Nowo to kolejny sezon w Diablo IV! Blizzard przygotowuje się do większych zmian...Tamer Adas | 8 maja 2024, 20:35

"Zamieć" oficjalnie zapowiedziała Łupy na Nowo, czyli zmierzający wielkimi krokami 4 sezon wciąż rozwijanej gry Diablo IV. Nowości pojawią się nie tylko w kwestii broni i zbroi, ale także szeregu wyzwań i systemów towarzyszących.

Już 14 maja oficjalnie Activision Blizzard i Blizzard Entertainment zaserwują graczom możliwość zapoznania się z kolejnym, czwartym sezonem gry Diablo IV, która może doczekać się sporego odświeżenia. Autorzy przyznali, że konieczne jest odświeżenie systemu pozyskiwania, rozwoju oraz ogółu broni, które są dostępne w grze.

Piekielny Przypływ został przemodelowany, a przeciw niemu stawać do walki będą nie tylko herosi, ale także i Żelazne Wilki! Wspólnie mierzyć się będzie można z większą ilością kultystów wzywających demony, których zgładzenie może zapewnić lepsze nagrody! To jednak wiązać się będzie ze sporym wyzwaniem oraz niekiedy niezwykłymi pojedynkami z Krwawą Pannicą czy innymi minibossami.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Odświeżono interakcję z przedmiotami, które mogą liczyć między innymi na system hartowania, umożliwiający odpowiednie wzmocnienie. Fani mogą liczyć na dodatkową dawkę personalizacji oraz dopasowania do naszych własnych preferencji.

Zmiany dotkną także Kodeks Potęgi i jego otwartość na naznaczanie i dopasowanie, na serwerach zagoszczą także mocne afiksy, które pozytywnie wpłyną na pozyskiwane starożytne łupy. Doskonalenie dodatkowo zwiększy ich wartość, natomiast Doły sprawdzą na.

Tradycyjnie nowości będą dostępne w ramach nowego sezonu oraz Sfery Wieczności, gdzie także nie zapomniano o dodatkowych opcjach personalizacji i dodatkowych aktywności do sprawdzenia. Ba, zaimplementowano nawet Doły, które na końcowej fazie zwiększą zakres materiałów rzemieślniczych do ulepszeń wyposażenia.

Najnowsze Diablo 4 ukazało się 6 czerwca 2023 r. na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners