Najnowsza lutowa wyprzedaż gier PlayStation na GOG niestety nie powala zniżkami...

lubiegrac giełda Najnowsza lutowa wyprzedaż gier PlayStation na GOG niestety nie powala zniżkami...
Najnowsza lutowa wyprzedaż gier PlayStation na GOG niestety nie powala zniżkami...Tamer Adas | 6 lutego 2024, 14:00

Wystartowała lutowa wyprzedaż gier PlayStation na GOG-u, dzięki czemu można zakupić kilka hitów Sony taniej, choć... niestety nie jest to najlepszy przykład wyprzedaży. Ile zapłacimy na początku 2024 roku za Days Goone, Uncharted czy Horizona?

Sony zdecydowało się zorganizować tygodniową promocję na GOG, gdzie gracze mogą pozyskać ich trzy gry za mniejsze pieniądze. Problem polega na tym, że już w zeszłym tygodniu produkcje te można było zgarnąć za podobne, a nawet i za niższe pieniądze.

Gracze, którzy jeszcze nie mieli okazji do zapoznania się z Horizon Zero Dawn będą mogli za niecałe 55 złotych zapoznać się z pierwszą przygoda Alloy. Co prawda na poziomie fabuły nie jest to powalający tytuł, ale mechanicznie to kawałek niezłego tytułu.

Na promocji znalazło się także Uncharted Dziedzictwo Złodziei, czyli specjalny pakiet przygód Nathana Drake'a oraz jego przyjaciół, która zapewnia ulepszone wydanie z najlepszymi doznaniami z czwartej odsłony z jej najlepszymi chwilami.

Na koniec pozostało jeszcze Days Gone, które obecnie wycenione zostało na 55 złotych. Kilka tygodni temu tę samą propozycję można było zakupić za mniej niż 40 złotych, co tylko pokazuje, jak nieporywająca jest ta oferta.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gog.com/pl/promo/202402_playstation_pc_publisher_sale

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners