MADNIGHT 2024: Horror Showcase, Madmind Studio zaprasza na pokaz horrorów i premierę Paranoid

lubiegrac news MADNIGHT 2024: Horror Showcase, Madmind Studio zaprasza na pokaz horrorów i premierę Paranoid
MADNIGHT 2024: Horror Showcase, Madmind Studio zaprasza na pokaz horrorów i premierę ParanoidAgata Dudek | 3 grudnia 2023, 18:00

Madmind Studio, polskie rodzime studio, odpowiedzialne za szereg growych horrorów oczekuje premiery swojej kolejnej gry, Paranoid, która zadebiutuje dzień po wydarzeniu jakie będzie miało miejsce już w tym miesiącu. Deweloper zaprasza graczy na MADNIGHT 2024: Horror Showcase, pokaz horrorów.

Wydarzenie MADNIGHT 2024: Horror Showcase odbędzie się już za nieco ponad tydzień. Coroczny pokaz najnowszych produkcji od wspomnianego dewelopera ma konkretną datę, miejsce gdzie będzie można go oglądać oraz zapowiadający wydarzenia zwiastun. Co wiemy o tym ciekawym wydarzeniu organizowanym przez polskie studio? 

Przeczytaj również: Top 10 filmów Netflix, a w nich na czele Leo, Rodzinne zamiany i Morbius

MADNIGHT 2024: Horror Showcase - coroczny pokaz horrorów Madmind Studio

Już w połowie grudnia odbędzie się coroczne wydarzenie online dotyczące gier z gatunku horrorów, organizowane przez rodzimego dewelopera i wydawcę Madmind Studio. Coroczny pokaz “MADNIGHT 2024: Horror Showcase", wydarzenie poświęcone najnowszym produkcjom tegoż studia, połączy wspólne uniwersum – The World of Agony. 

MADNIGHT 2024: Horror Showcase - co czeka nas na pokazie?

Na wspomnianym evencie zostaną pokazana najnowsze growe tytuły, jakie tworzone są przez Madmind Studio. Dzięki nim ponownie będziemy mogli wniknąć w mroczny klimat przerażającej grozy, do światów stworzonych przez polskiego dewelopera. 

Poza materiałami z materiałami z zaprezentowanych już gier, na wydarzeniu online nie zabranie także zupełnie nowych growych propozycji. Spotkanie znów pozwoli wniknąć w atmosferę mrocznych, ale i kontrowersyjnych gier grozy, których przedstawicielka, Paranoid będzie miała swoją premierą tuż po wydarzeniu. O niej także usłyszymy na pokazie. 

MADNIGHT 2024: Horror Showcase - kiedy i gdzie oglądać?

Coroczny pokaz najnowszych produkcji Madmind Studio, czyli MADNIGHT 2024: Horror Showcase będzie dostępny w formie online. Gracze i miłośnicy grozy będą mogli oglądać wydarzenie na oficjalnym kanale Youtube Madmind Studio S.A.

Przeczytaj także:

Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia 2023 roku. 

MADNIGHT 2024: Horror Showcase - zapowiedź Paranoid, nowy zwiastun

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć także najnowszej produkcji polskiego Madmind Studio, czyli kolejnej produkcji grozy, zatytułowanej PARANOID, która to gra skupia się na losach borykającego się z własnymi demonami, z rodzinna tragedią i odizolowaniem, Patricka Calmana. Gra przy okazji wydarzenia została zaprezentowana na zupełnie nowym zwiastunie, który przybliża fragment z rozgrywki. 

Premiera gry przewidziana jest dzień po debiucie wydarzenia online, czyli 15 grudnia 2023 roku, na Steam oraz na GOG. 

MADNIGHT 2024: Horror Showcase - zwiastun wydarzenia

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: PARANOID
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners