Mainframe Industries ujawniło Pax Dei, imponująco zapowiadającą się grę MMO

lubiegrac news Mainframe Industries ujawniło Pax Dei, imponująco zapowiadającą się grę MMO
Mainframe Industries ujawniło Pax Dei, imponująco zapowiadającą się grę MMOTamer Adas | 2 marca 2023, 21:00

Oficjalnie studio Mainframe Industries zdecydowało się zapowiedzieć swoją grę Pax Dei, propozycję próbującą zaoferować społeczności nowe doświadczenie MMO z otwartym światem oraz emergentną rozgrywką, opartą o możliwości silnika Unreal Engine 5.

Zespół składający się z wielu utalentowanych, ale i doświadczonych twórców zdecydował się oprzeć swój projekt Pax Dei o dwa fundamenty. Pierwszym z nich jest społeczność, która doczeka się nie tylko rozbudowanej rozgrywki, szeregu aktywności, swobody zwiedzania świata oraz podejmowania się aktywności, ale także zostanie wysłuchana, a poprawki ulepszenia będą bazować na jej uwagach.

Nowoczesnym standardom towarzyszyć będzie także aspekt emergentnej rozgrywki, stawiającej na możliwość obrania sobie preferowanej ścieżki oraz roli, mogąc krok po kroku realizować się w cyfrowej rzeczywistości fantasy. Wspólnie społeczność będzie rozwijać swoje wioski, współpracując oraz realizując dla siebie nawzajem specjalne zlecenia.

Produkcja działająca na najnowszym silniku Epic Games zaoferuje piękną grafikę oraz szereg możliwości, radzą sobie z trybami PVE czy PVP, dostarczając wszystkiemu znaczenia, w większym czy mniejszym stopniu.

Zapoznaj się również z:

 

W grze Pax Dei zapraszamy graczy do arcyciekawych wieków ciemnych, w których mity są prawdziwe, duchy istnieją i nikt nie podważa magii - powiedział dyrektor gry i współzałożyciel studia Reynir Hardarson, dodając - stworzyliśmy Pax Dei pod kątem rozgrywki w otwartym świecie w jego najprawdziwszym znaczeniu i nie możemy się doczekać na interakcje graczy z naszym światem i historie, jakie z tego powstaną. -

Pax Dei nie ma jeszcze dokładnej daty premiery. Gra zmierza na komputery osobiste.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners