Malone In Nightmares, przygodowa gra platformowa, o dziecku, które boi się ciemności

lubiegrac news Malone In Nightmares, przygodowa gra platformowa, o dziecku, które boi się ciemności
Malone In Nightmares, przygodowa gra platformowa, o dziecku, które boi się ciemnościAgata Dudek | 21 maja 2024, 19:00

Kolejna gra, która rozgrywa się w wyobraźni dziecka, które boi się ciemności, ma już swoje miejsce na platformie Steam. Jest nią przygodowa gra platformowa z łamigłówkami, której tytuł brzmi Malone In Nightmares. Bohaterem tejże przygodówki platformowej jest tytułowy Malone, mały chłopiec, który walczy z demonami skrywanymi w mroku. 

Malone In Nightmares to jak już wspominaliśmy platformowa przygodówka, w której nie brakuje łamigłówek, a która stworzona została przez studio Who Made This?, zas jej wydaniem zajęło się Demolish Games S.A. Choć gra nie ma swojej daty premiery, to ma już swoje miejsce na platformie Steam, gdzie można ją dodawać do swojej listy życzeń, jeśli lubi się niezależne, platformowe i nieco mroczne tytuły. 

Zapoznaj się także z: Gremliny: Sekrety Mogwai, serial animowany będzie można obejrzeć na HBO Max

Malone In Nightmares to gra logiczno zręcznościowa, wykonana w rysunkowej, czarno-białej grafice 2D. Twórcy osadzali rozgrywkę w przerażającym świecie, który został zrodzony w wyobraźni małego chłopca, tytułowego Malone. Gra ma do zaoferowania platformową rozgrywkę, mroczny klimat, ale i sporo łamigłówek. 

Historia opowiedziana w grze skupia się na małym chłopcu, który stara się być bardzo odważny. I choć taki usiłuje być, potwornie boi się ciemności, i czyhającym na niego tam potworów. Zasypia zatem tylko i wyłącznie przy zapalonym świetle.

Przeczytaj także:

To jedynie chroni go przed potworami, które znikają w jasności. Niestety pewnej nocy będzie musiał zmierzyć się z ciemnością, zapadając w koszmarny sen. W śnie zmierzy się, a nawet stanie się potworem w ciele dziecka, który może rano otworzyć oczy zamiast jego. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na PC - Steam. Data premiery gry nie została do tej pory ogłoszona. 

Karta Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners