Maneater - Twórcy tłumaczą jak zjeść ich wszystkich... tak, ludzi!

lubiegrac news Maneater - Twórcy tłumaczą jak zjeść ich wszystkich... tak, ludzi!
Maneater - Twórcy tłumaczą jak zjeść ich wszystkich... tak, ludzi!Tamer Adas | 2 maja 2020, 21:05

Tripwire Interactive, twórcy nadchodzącej gry Maneater opublikowali czwarty i zarazem ostatni dziennik deweloperski serwujący nam przystępnie informacje o grze.
 
Już za niecałe trzy tygodnie będziemy się mogli zapoznać z wyjątkowym RPG-iem umożliwiającym nam wcielenie się w młodego rekina, który będzie chciał zemścić się za zabójstwo własnej matki.
 
 
Deweloperzy na przestrzeni czterech odcinków starają się zagwarantować nam najlepszy ogląd sytuacji, starając się ukształtować obraz wydarzeń, które będziemy samodzielnie doświadczać już za kilkanaście dni.
 
Ostatni odcinek koncentruje się na jak najlepszym zarysowaniu pomysłu oraz jego realizacji, w połączeniu z elementami RPG rozwijającymi naszego rekinowego protagonisty.
 
Obecnie twórcy dopracowują ostatnie detale oraz szczegóły, dzięki którym będziemy mogli się cieszyć ze starannego wykonania oraz absolutnie nietypowego pomysłu, dzięki któremu będziemy się mogli przez długi czas cieszyć ze starannego wykonania.
 
Maneater ukaże się 22 maja 2020 roku na PC, PS4 i XB1. Premiera na NSH odbędzie się w późniejszym okresie.
 
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Maneater
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners