Manor Lords ponad 2 miliony zapisów do Listy Życzeń na trzy miesiące przed premierą pełnego wydania

lubiegrac news Manor Lords ponad 2 miliony zapisów do Listy Życzeń na
Manor Lords ponad 2 miliony zapisów do Listy Życzeń na trzy miesiące przed premierą pełnego wydaniaTamer Adas | 20 stycznia 2024, 20:45

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że polska gra Manor Lords udanie rozpoczyna 2024 roku, mogąc się pochwalić w ostatnich dniach przekroczeniem liczby 2 miliony zapisów do Listy Życzeń. Propozycja cieszy się sporym zainteresowaniem przed kwietniową premierą...

Fani city builderów coraz mocniej oczekują polskiej strategii Manor Lords, która ma szansę okazać się sporym hitem. Zresztą Nasz rodak Grzegorz Styczeń śmiał się, że... w 2020 roku zakładał z dziewczyną, że uzyskanie 7 tysięcy zapisów do Listy Życzeń na Steam będzie sukcesem.

Dziś, na początku 2024 roku Slavic Magic i Hooded Horse mogą się pochwalić piorunującą liczną 2. milionów graczy, którzy śledzą rozwój ten produkcji i oczekują jej premiery, która ma nastąpić już wkrótce, 24 kwietnia bieżącego roku.

Niezależna propozycja na dotychczasowych materiałach wideo prezentowała się bardzo dobrze, zatem możemy mieć nadzieję na to, że po raz kolejny doczekamy się sporego, pozytywnego zaskoczenia na poziomie krytycznym oraz popularności.

Zapoznaj się również z: Manic Mechanics już niebawem zagości na konsolach Xbox, PlayStation i komputerach osobistych

Już niebawem będziemy się mogli przekonać, czy i jak liczne zapisy przełożą się na sprzedaż w krótkim oraz długim terminie. Na tę chwilę szanse na sukces są naprawdę spore...

Manor Lords ma się ukazać 24 kwietnia 2024 roku na Xbox Series SXbox Series X oraz na komputerach osobistych. Tytuł zagości w abonamencie Xbox Game Pass.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners