Marcowy kwartalnik Diablo IV skupia się na grafice oraz budowaniu odpowiedniej atmosfery

lubiegrac news Marcowy kwartalnik Diablo IV skupia się na grafice oraz budowaniu odpowiedniej atmosfery
Marcowy kwartalnik Diablo IV skupia się na grafice oraz budowaniu odpowiedniej atmosferyTamer Adas | 30 marca 2022, 23:00

Kolejny kwartalnik dotyczący Diablo IV oficjalnie się ukazał, koncentrując się w końcówce mara 2022 roku na grafice oraz podejściu do budowania klimatu oprawą wizualną.

Po opóźnieniu w końcu doczekaliśmy się wypuszczenia nowego kwartalnika, poświęconego nadchodzącej, czwartej grze z serii Diablo.

Przeczytaj również z: Oto KFA2 GeForce RTX 3090 Ti EX Gamer, najnowsza i niezwykle potężna karta graficzna!

Twórcy zdecydowali się opowiedzieć o postępach prac, tym razem najwięcej czasu poświęcając na aspektach graficznych, wykorzystywanych do budowania mrocznej atmosfery.

Kolejna wyprawa do świata Sanktuarium ma być najmroczniejsza w historii, oferując jednocześnie sporą szczegółowość oraz atrakcyjność wizualną. Wzorem mają być najlepsze dokonania sprzed lat, wspominane z sentymentem po dziś dzień przez fanów.

Otwarty świat ma być czymś więcej niż pustką nowinką, będzie go kształtować zmieniające się oświetlenie oraz pogoda, bazujące na fizyce uzupełnionej o atrakcyjną paletę barw. W pełnej wersji znajdziemy aż 5. odmiennych obszarów z własną charakterystyką.

Więcej informacji

Diablo IV nie ma jeszcze daty premiery, tytuł ma zagościć na rynku w latach 2023-2024. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners