Mass Effect 4 kolejne informacje

lubiegrac news Mass Effect 4 kolejne informacje



| 19 kwietnia 2015, 14:50

facebook banner

Z góry chciaÅ‚bym zapowiedzieć, że te informacje pochodzÄ… z ankiety na temat nadchodzÄ…cej siÄ™ gry i nie sÄ… one zatwierdzone przez dewelopera, lecz prawdopodobne ze wzglÄ™du na podobny przypadek w grze tego samego studia BioWare - Dragon Age: Inkwizycja.

W najnowszym Mass Effect wcielimy się w przedstawiciela ludzkości poszukującego nowe domu dla swojej rasy. W tym celu zjawimy się w gromadzie Heliusa, dokładniej galaktyce Andromedy. Historia opowiedziana nie będzie związana z trylogią Sheparda.

Podczas naszej podróży skorzystamy z kilku mechanizmów znanych z gier strategicznych, takich jak: surowce, zakÅ‚adanie kolonii, pojedynki z groźnymi rasami, dyplomacja i sojusze oraz poszukiwanie artefaktów obcych zwanych Remnant.

W grze pojawi siÄ™ system craftingu (jak w wielu innych nowych grach...), dziÄ™ki któremu za pomocÄ… pozyskanych surowców stworzymy nowe uzbrojenie, gadżety itp. Dodatkowo pojawi siÄ™ możliwość tworzenia zdjęć krajobrazowych by nastÄ™pnie umieÅ›cić je jako fototapetÄ™ na naszym nowym statku.

mass_effect_4_e3_2014

Do naszej dyspozycji bÄ™dzie nowy statek do podróży miÄ™dzygwiezdnych - Tempest. W podróżach na powierzchni planet posÅ‚uży nam pojazd Mako znany z pierwszej części Mass Effect, tym razem bÄ™dziemy mogli go ulepszać i zmieniać jego kolor nadwozia.

W nowej odsÅ‚onie pojawiÄ… siÄ™ misje zwane Strike Team, do których bÄ™dziemy mogli wynająć pÅ‚atnych najemników lub samemu je rozegrać ze znajomymi (max. 3). BÄ™dzie to najprawdopodobniej klasyczny tryb Hordy, czasem bÄ™dziemy musieli speÅ‚nić specjalne mini zadanie (np. rozbrojenie bomby).

mass_effect_4_mako

Podczas eksploracji niektórych planet natkniemy siÄ™ na stacje Khet, na których zmierzymy siÄ™ z wieloma przeciwnikami, lecz ostatecznych sukces nagrodzi nas dodatkowym doÅ›wiadczeniem, nagrodami oraz zmniejszy siÅ‚y przeciwników w tym regionie.

Do naszej drużyny bÄ™dzie mogÅ‚o dołączyć siedem postaci, z których jedynie dwójka bÄ™dzie mogÅ‚a nam towarzyszyć w trakcie konkretnych misji. Jak to już miaÅ‚o miejsce w celi, każdy z bohaterów bÄ™dzie miaÅ‚ nam wiele do powiedzenia, plus bÄ™dziemy mogli pomóc im w ich problemach. DziÄ™ki temu nie tylko zyskajÄ… oni dodatkowe doÅ›wiadczenie, lecz również np. nowe drzewka rozwoju.

Zmianie ulegnÄ… również dialogi, które majÄ… być bardziej rozbudowane oraz dziÄ™ki nowym rozwiÄ…zaniom bÄ™dziemy mogli wpÅ‚ywać na rozmowÄ™ np. wyciÄ…gajÄ…c broÅ„ w trakcie rozmowy (rozwiÄ…zanie podobne do korzystania z mocy w Wiedźminie 2).

mass_effect_4_concept_art

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [2]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners