Muzyczny Metal Hellsinger doczekał się wydania DLC Purgatory i wypuszczenia darmowego trybu Hordy!

lubiegrac news Muzyczny Metal Hellsinger doczekał się wydania DLC Purgatory i wypuszczenia darmowego trybu Hordy!
Muzyczny Metal Hellsinger doczekał się wydania DLC Purgatory i wypuszczenia darmowego trybu Hordy!Tamer Adas | 10 grudnia 2023, 21:45

Trzy dni temu Metal Hellsinger doczekał się wydania DLC-ka Purgatory oraz wypuszczenia całkowicie darmowego trybu Hordy. Na co mogą zatem liczyć gracze tym razem?

7 grudnia oficjalnie studio The Outsiders oraz wydawca Funcom zdecydowały się wypuścić płatny dodatek typu DLC - Purgatory, za którego sprawą gracze mogą zapoznać się nie tylko z nowymi utworami i strojami, ale także uzyskują szansę posłużenia się zupełnie nową bronią.

Przeczytaj też:

 

Rozgrywka wzbogaciła się o głosy Melissy Bonny (Ad Infinitum) i Joe Bada (Fit for an Autopsy) oraz powracającego Matta Heafy'ego (Trivium). Poprzez łuk Telos będziemy w stanie jeszcze efektowniej punktować, jednocześnie delektując się nowymi wyzwaniami.

Autorzy wypuścili również zupełnie darmową aktualizację z trybem Hordy, dzięki czemu fani nieskończonych zagrożeń mogą liczyć na starcie z niezwykle licznymi zastępami demonów oraz potworów.

Pomiędzy falami gracze mogą ulepszyć swojego bohatera, jego wyposażenie oraz umiejętności, niezwykle przydatne podczas nadciągających przeciwników, przybywających z różnych stron.

Metal: Hellsinger zaliczył premierę 15 września 2022 na komputerach osobistych i konsolach.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners