Metamorphosis doczeka się dodatku dzięki współpracy między Ovid Works i Untold Tales!

lubiegrac news Metamorphosis doczeka się dodatku dzięki współpracy między Ovid Works i Untold Tales!
Metamorphosis doczeka się dodatku dzięki współpracy między Ovid Works i Untold Tales!Tamer Adas | 27 lipca 2023, 23:50

Ceniona polska gra niezależna Metamorphosis doczeka się dodatku, na mocy zawiązanej współpracy pomiędzy studiem Ovid Works oraz wydawcą Untold Tales! Po trzech latach fani mogą liczyć na kolejną przygodę!

Niecałe dwa tygodnie temu, 14 lipca doszło do zawarcia pełnoprawnej umowy wydawniczej, dzięki czemu Untold Tales wspierać będzie Ovid Works w sferze wydania oraz promocji dodatku do Metamorphosis oraz rozwoju produkcji i jej świata.

Zapoznaj się także z: Brakuje Wam niezłych gier akcji? W nadchodzących miesiącach nie zabraknie tytułów z tego gatunku!

W ramach rozwinięcia będzie można liczyć na dwa zupełnie nowe poziomy, dostępne w postaci darmowej aktualizacji! Po jej premierze odbędzie się analiza zainteresowania fanów nowych rozwinięciem oraz marką.

Bazująca na pracach Franza Kafki propozycja ma szansę doczekać się także wersji na gogle wirtualnej rzeczywistości, ze względu na zainteresowanie potencjalnego Amerykańskiego partnera.

Ma przestrzeni lat Metamorphosis nie tylko doczekało się sporej ilości dobrych ocen ze strony graczy, ale także solidnej sprzedaży na konsolach PlayStation (4 i 5), Xbox (One, Series S i Series X) oraz Nintendo Switch.

Przeczytaj też: Egzorcysta. Wyznawca, poznaliśmy polski tytuł i zwiastun nadchodzącego nowego otwarcia serii grozy, kontynuacji Egzorcysty

Metamorphosis to jedna z naszych najlepszych produkcji. Jak pokazują nowe współprace z Plug In Digital, Untold Tales, czy też zainteresowanie Amerykanów odkupieniem IP w celu realizacji wersji VR – nie tylko my widzimy w grze duży potencjał. Po udostępnieniu darmowej aktualizacji planujemy wydanie jeszcze dwóch dodatków w postaci nowych poziomów. Zwieńczeniem tych działań ma być re-edycja "Metamorfozy" – czyli ponowne "wydanie" gry, składającej się z podstawowej wersji wraz ze wszystkimi dodatkami. Obserwacja trendów sprzedażowych Metamorphosis przez najbliższe dwa do trzech miesięcy pozwoli nam odpowiedzieć na pytanie, czy przyjęty na dziś plan będzie docelowo rentowny dla spółki – komentuje Jacek Dębowski, prezes zarządu Ovid Works.

 

Metamorphosis zadebiutowało prawie trzy lata temu, 12 sierpnia 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners