Microsoft ostatecznie porzuci ekskluzywność? Gigant może niebawem ogłosić nową strategię!

lubiegrac newsy hardware Microsoft ostatecznie porzuci ekskluzywność? Gigant może niebawem ogłosić nową strategię!
Microsoft ostatecznie porzuci ekskluzywność? Gigant może niebawem ogłosić nową strategię!Tamer Adas | 5 lutego 2024, 06:00

Microsoft Gaming ostatecznie porzuci swoją ekskluzywność? Gigant może niebawem ogłosić nową strategię nie tylko dla Xbox Game Studios, ale i dla wszystkich korporacji znajdujących się obecnie pod ich skrzydłami. Czego gracze mogą się spodziewać po kolejnych premierach?

Niedawno w sieci pojawiły się plotki dotyczące przeniesienia ostatnich ekskluzywnych gier Xboxa - Sea of Thieves oraz Hi-Fi Rush na konsolkę Nintendo Switch. Tym razem sieć rozgrzały doniesienia, że do debiutu ma dojść także na PlayStation, co będzie początkiem większej strategii dla growej sekcji Microsoftu.

Zgodnie z doniesieniami, już wkrótce sekcja przewodzona obecnie przez Sarah Bond ma zapewnić produkcje stworzone przez Xbox Game Studios na faktycznie konkurencyjnych platformach.

O mniej więcej tych samych zagadnieniach w ostatnich dniach wspomnieli Jez Corden z Windows Central, IdleSloth84_, John Clarke na ResetEra czy Zuby_Tech. To właśnie oni w różnych miejscach potwierdzają mniej więcej ten sam obraz.

Nowa zapowiedź ma otworzyć drzwi dla wypuszczenia na wszystkich platformach powstającego Microsoft Flight Simulator 2024 oraz goszczącego ostatnio w doniesieniach DOOM Year Zero. To może być znak, że ostatecznie walka o rynek sprzedaży konsol zostaje porzucony, na rzecz próby sprzedawania swoich gier na wszystkich urządzeniach.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/microsofts-first-party-multiplatform-strategy-will-be-officially-detailed-soon-rumour

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners