Microsoft pokazało swój zestaw Xbox Series X z Diablo IV! Pakiet można już zamawiać w przedsprzedaży

lubiegrac news Microsoft pokazało swój zestaw Xbox Series X z Diablo
Microsoft pokazało swój zestaw Xbox Series X z Diablo IV! Pakiet można już zamawiać  w przedsprzedażyMaciej Gaffke | 31 marca 2023, 20:00

Microsoft opublikował grafiki zestawu, który będzie zawierał konsolę Xbox Series X oraz grę Diablo IV. Niedawno rozpoczęła się przedsprzedaż tego pakietu. Poza tym zainteresowani otrzymają za zakup sporo innych, ciekawych dodatków.

Niedawno zakończyły się otwarte beta-testy Diablo IV. Jeszcze wcześniej beta była dostępna dla graczy, którzy zamówili grę w przedsprzedaży. Teraz Microsoft postanowił promować pakiet zawierający produkcję Blizzarda razem ze swoją najmocniejszą konsolą, Xbox Series X. Gracze mogą już zamawiać taki zestaw w przedsprzedaży.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Choć zainteresowani mogą już wybierać ten pakiet, to otrzymają go dopiero przed premierą gry. Trzeba zaznaczyć, że tytuł Blizzarda w tej ofercie dostępny będzie w wersji cyfrowej. Co, poza produkcją i konsolą, znajdzie się w zestawie Microsoftu? 

Gracze mogą liczyć też na wierzchowca Light-Bearer ze zbroją do wierzchowca Caparison of Faith oraz elementy do innych gier Blizzarda. Wśród nich będą skrzydła Inariusa i zwierzak Murloc do Diablo III, wierzchowiec Amalgamat gniewu z World of Warcraft oraz zestaw kosmetyków Umber Winged Darkness do Diablo Immortal.

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamespot.com/articles/diablo-4-xbox-series-x-bundle-revealed-preorders-available-now/1100-6512834/

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners