Microsoft rusza z nowym programem! Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass mogą zaoferować znajomym darmowy okres próbny w usłudze

lubiegrac news Microsoft rusza z nowym programem! Subskrybenci Xbox Game
Microsoft rusza z nowym programem! Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass mogą zaoferować znajomym darmowy okres próbny w usłudzeMaciej Gaffke | 3 maja 2023, 20:00

Microsoft rusza z nowym programem poleceń swojej usługi Xbox Game Pass. Subskrybenci będą mogli teraz udostępnić bibliotekę z wieloma produkcjami swoim znajomym za darmo na wyznaczony okres próbny.

Producent Xboksa postanowił wprowadzić do oferty nowy program poleceń. Dzięki temu Microsoft chce przyciągną następnych graczy do swojej popularnej usługi. Na czym będzie polegał ten system? Aktualni subskrybenci Game Pass mogą udostępnić bibliotekę gier maksymalnie pięciu znajomym.

Zapoznaj się także z: Pojawił się zwiastun dodatku In Tanta We Trust! Będzie to pierwsze rozszerzenie Forspoken

Mogą to zrobić posiadacze Xbox Game Pass Ultimate oraz PC Game Pass, klikając przycisk Give PC Game Pass. Po przesłaniu odpowiedniego linka na konto znajomego, otrzymuje on pełny dostęp do PC Game Pass. Jednak jest jeden warunek – musi to być całkiem nowe konto. Oznacza to, że program nie będzie działał dla graczy mających wcześniej konto, ale nie posiadających aktualnie subskrypcji.

Darmowy okres próbny, w którym maksymalnie pięciu użytkowników może sprawdzać usługę, wynosi 14 dni. Po tym czasie program poleceń się kończy, a nowi użytkownicy decydują, czy chcą rozpocząć samodzielną subskrypcję. Warto zauważyć, że amerykański gigant ruszył z nową propozycją w momencie premiery Redfall, gdzie znajduje się tryb współpracy, idealny do zabawy ze znajomymi.

Tym programem Microsoft chce prawdopodobnie zastąpić inną swoją ofertę, która polegała na okazjonalnym zmniejszeniu ceny subskrypcji do 4 złotych. Wygląda na to, że nie spełniała ona założeń firmy w promowaniu Xbox Game Pass.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://news.xbox.com/en-us/2023/05/02/game-pass-friend-referral-program-announce/

Tagi: Microsoft, xbox, xbox,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners