Microsoft wypuścił majową aktualizację dla Xboksów! Wprowadzono między innymi wyświetlanie gamertagów z Discorda

lubiegrac newsy hardware Microsoft wypuścił majową aktualizację dla Xboksów
Microsoft wypuścił majową aktualizację dla Xboksów! Wprowadzono między innymi wyświetlanie gamertagów z DiscordaMaciej Gaffke | 11 maja 2023, 20:00

Microsoft zaprezentował szczegóły swojej najnowszej aktualizacji dla systemu Xbox. Od teraz użytkownicy będą mogli skorzystać z nowych opcji filtrowania i sortowania w poszukiwaniu odpowiednich dla siebie gier.

Posiadacze konsoli Xbox Series X/S oraz Xbox One już mają dostęp do majowej aktualizacji systemu. W ostatnim czasie Microsoft wprowadził również nowy program poleceń, w którym subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą podzielić się zawartością usługi z maksymalnie pięcioma znajomymi.

Co znajduje się w najnowszej aktualizacji Microsoftu? Od teraz widoczne mają być gamertagi osób korzystających z Discorda podczas grania. Ta zmiana powinna pomóc graczom w lepszej komunikacji między sobą.

Poza tym wprowadzono nowe opcje filtrowania i sortowania w wyszukiwarce gier. Użytkownicy będą mogli teraz znaleźć odpowiednie dla siebie produkcje poprzez ustalenie ceny, subskrypcji, obsługiwane języki czy ułatwienia dostępu.

Zapoznaj się także z: Bloodborne remake jest w produkcji? Twórca God of War twierdzi, że trwają prace na tym tytułem

Naprawiono również błąd, który powodował wyczerpywanie się baterii w takich kontrolerach jak Xbox Elite Series 2 i Xbox Adaptive, a także podłączanym akumulatorze. Oprócz tego udało się wyeliminować usterkę powodującą rozłączanie kontrolerów z grą z powodu używania słuchawek z włączonym 4K, 120 Hz oraz VRR.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://news.xbox.com/en-us/2023/05/10/xbox-may-update-rolling-out/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners