Wiosce Minato poświęcono najnowszy zwiastun WILD HEARTS! Premiera produkcji Omega Force odbędzie się już za trzy dni!

lubiegrac news Wiosce Minato poświęcono najnowszy zwiastun WILD HEARTS
Wiosce Minato poświęcono najnowszy zwiastun WILD HEARTS! Premiera produkcji Omega Force odbędzie się już za trzy dni!Tamer Adas | 14 lutego 2023, 10:15

Electronic Arts oraz KOEI TECMO zdecydowały się pokazać wioskę Minato i jej mieszkańców, którzy będą sporym wsparciem dla gracza w WILD HEARTS. Jak prezentuje się to miejsce i co może zaoferować wojownikom?

W ramach współpracy EA oraz KOEI TECMO przy tworzonym przez Omega Force w ramach programu EA Originals Wild Hearts, które będziemy mogli sprawdzić już dosłownie za trzy dni! Tymczasem już dziś możemy się zapoznać z wioską Minato.

Wspomniane miejsce stanowi najistotniejszy bastion mieszkańców Azumy, gdzie będzie się mieścić domowa baza postaci fanów, którzy przygotowywać się będą do kolejnego polowania na wyjątkowe potwory ze świata przedstawionego.

Przeczytaj też:

 

W ramach najnowszego zwiastuna gracze mogą ujrzeć, gdzie liczyć można na przyjazną pomoc oraz wsparcie, niezwykle istotne podczas przygotowań z Kemono, stanowiących zagrożeń nawet dla tutejszych mieszkańców. Z tego też względu obie strony odnajdują wspólny język.

Fani gatunku gier myśliwskich co prawda nie odnajdą tutaj niczego specjalnie odkrywczego, ale być może sam klimat przypadnie im do gustu, przygotowując do nadchodzącej wielkimi krokami premiery.

Wyczekiwane WILD HEARTS z pewnością zadebiutuje już 17 lutego 2023 roku na PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S oraz komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners