Mineko's Night Market, przygodowa gra symulacyjna dostępna na konsolach Xbox One i PlayStation

lubiegrac news Mineko's Night Market, przygodowa gra symulacyjna dostępna na konsolach Xbox One i PlayStation
Mineko's Night Market, przygodowa gra symulacyjna dostępna na konsolach Xbox One i PlayStationAgata Dudek | 3 listopada 2023, 19:00

Swoją premierą miała niedawno przygodowa gra symulacyjna, która swój debiut na PC oraz na Nintendo Switch miała pod koniec wrześnie tego roku. Teraz gra zadebiutowała także na Xbox i PlayStation. Jej premierę zapowiedział filmowy zwiastun, który pokazuje jaka jest to urocza symulacyjna zabawa, w uroczym, rysunkowym stylu. 

A jest to gra stworzona przez Meowza Games, za której wydanie odpowiedzialne jest studio Humble Games. Gra, która została bardzo ciepło przyjęta na komputerach, na Steam i na konsoli Nintendo Switch, jest także dostępna na w ramach Xbox Game Pass. Co wiemy o przygodowym, rysunkowym, bajkowym symulatorze? 

Zapoznaj się także z: Sweet Home 2, Netflix dzieli się z widzami zwiastunem nadchodzącego na ten rok drugiego sezonu serialu

Urocza symulacyjna gra przygodowa Humble Games i Meowza Games, o tytule Mineko's Night Market już teraz jest możliwa do ogrania na nowych platformach. Tym razem zagrają w nią posiadacze Xbox One i PlayStation  4 oraz 5. Dodatkowo wersje na PlayStation 5 i Nintendo Switch jest dostępne w sprzedaży fizycznej w większości dużych sklepów detalicznych od 27 października. Przy okazji premiery gry, twórcy zaprezentowali premierowy zwiastun. 

W grze wcielamy się w Mineko, niezwykle ciekawską dziewczynkę, która wróciła do swojego domu położonego w miasteczku leżącym u podstawy góry Fugu, na wyspie, która jest inspirowana Japonią. Mieszkańcy tego miejsca czczą Kota Słońca, zwanego Nikko. To co było niegdyś legendą, okazuje się być prawdą, a Nikko stał się przez kolejne dni bardzo aktywny. Zadaniem gracza jest odkrycie tajemnicy miasta i przywrócenie wiosce dawnej świetności. 

Przeczytaj również:

Oprócz zadań przygodowych, takich jak eksploracje i zagadki, na grających czekać będą codzienne aktywności, a także wykonywanie różnych prac, ale i wyruszanie na niezwykle kapryśnie wyprawy i wykonywanie przeróżnych przedmiotów, które potrzebne są do działalności na cotygodniowym nocnym targu, takich jak parady tematyczne. 

Gra dostępna Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. A także w ramach Xbox Game Pass

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

123456
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners