Mistrzostwa Europy w Splatoon 2 odbędą się już za miesiąc!

Splatoon 2 już niebawem doczeka się swoich własnych mistrzów Europy, którzy zawalczą w wielkim turnieju już w marcu podczas imprezy Polymanga w Szwajcarii.
 
Już 31 marca 2018 roku gracze i fani Splatoon 2 poznają najlepszą ekipę noszącą od tego czasu tytuł Mistrzów Europy. Kolorowa strzelanka od czasu premiery doczekała się oficjalnego wsparcia e-sportowego, które obejmuje także rozgrywki na Starym Kontynencie. 
 
Nintendo do Szwajcarii przyjeżdża nie tylko z tego typu treścią dla graczy, ponieważ na miejscu pojawią się maskotki – Pearl i Marina, odbędzie się „wirtualny koncert” oraz odbędzie się sporo niespodziewanych atrakcji. 
 
Pewnie dla wielu z graczy nie jest to nic ciekawego, jednakże warto zauważyć, że Nintendo coraz mocniej stara się być obecne w Europie, dzięki czemu gracze mogę tylko zyskać. Być może firma zdecyduje się na stworzenie jakiejś gry nastawionej na nasz rynek….
 
Wydarzenie Polymanga odbędzie się w Montreux Music & Convention Centre, natomiast koncert i mistrzostwa w hali Stravinskiego już 31 marca 2018 roku.
 
 
 
 
 
OffTheHook_Poster

Śledź nas na google news – Obserwuj to, co ważne w świecie gier!