Modyfikowany węgiel ukaże się na Netflixie już w przyszłym roku!

lubiegrac news Modyfikowany węgiel ukaże się na Netflixie już w przyszłym roku!
Modyfikowany węgiel ukaże się na Netflixie już w przyszłym roku!Tamer Adas | 4 grudnia 2017, 22:00

Modyfikowany węgiel to zupełnie nowa propozycja Netflix'a, który za sprawą serialu bazującego na książce o tym samym tytule zabierze nas do klimatu neonoire.
 
Joel Kinnaman powraca na Netflixa, tym razem za sprawą roli Takeshiego Kovacsa, który w neonoire'owym świecie będzie musia powrócić do życia, aby rozwiązać kwestię próby zabójstwa Laurensa Bancrofta (w tej roli James Purefoy). 
 
Powieść dorobiła się wielkiej popularności i nie inaczej zapewne będzie w przypadku serialu, który ma ukazać się na początku przyszłego roku. Oczywiście historia poruszy wiele interesujących i mrocznych wątków, które zaoferują nam powracającą do łask atmosferę przyszłości. 
 
Warto odnotować, że już w tej chwili Netflix ma bardzo szeroką gamę filmów i seriali, a już niebawem bibliotek wzbogaci się o ten tytuł i... Wiedźmina, który wciąż owiany jest sporą dawką tajemnicy. 
 
Serial tworzony przez ekipę Netflixa bazuje na książce Modyfikowany Węgiel
 
Modyfikowany węgiel będzie dostępny 2 lutego 2018 roku na platformie Netflix.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [2]:
avatar TOM3K
dodano: 2017-12-05 11:08:41

I kto ma na to czas ? :)

avatar Mariusz
dodano: 2017-12-04 23:03:18

Świetna sprawa z powrotem mody na przyszłość, lubię dobre science-fiction i porządny serial chętnie ogarnę, książkę możliwe, że też, czekam na nieco więcej informacji ale nie na spoilery, oby trailery były wymowne i interesujące lecz bez spoilerów.

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners