10-bitowy monitor VA? AOC AG325QZN/EU to propozycja z 32-calami oraz Quad HD i odświeżaniem 240 Hz!

lubiegrac newsy hardware 10-bitowy monitor VA? AOC AG325QZN/EU to propozycja z 32-calami
10-bitowy monitor VA? AOC AG325QZN/EU to propozycja z 32-calami oraz Quad HD i odświeżaniem 240 Hz!Tamer Adas | 26 marca 2023, 07:15

W najbliższych dniach monitor AOC AG325QZN/EU oficjalnie zaliczy swoją premierę, dostarczając graczom 32-calową matrycę Quad HD z odświeżaniem 240 Hz, niskim czasem reakcji oraz 10-bitami z przeszło miliardem kolorów. Co dokładnie oferuje ten model?

AOC AG325QZN/EU - opis monitora dla graczy

Oficjalnie już niedługo premierę zaliczy intrygujący na papierze monitor AOC AG325QZN/EU, spora 32-calowa propozycja z rozdzielczością Quad HD (2560 x 1440 px) połączoną z odświeżaniem 240 Hz oraz niskim czasem reakcji. Za sprawą matrycy Fast VA skuteczniej wyświetlacz radzi sobie ze smugami, zapewniając jednocześnie sporą głębię czerni oraz niezły kontrast.

Zapoznaj się też z: AOC G-Menu, czyli jak sekcja AGON chce połączyć wszystkie swoje urządzenia w jednym centrum

Omawiana propozycja zapewnia także sporą dynamikę kolorystyczną, co w przypadku modelu 10-bitowego zapewnia doskonały przegląd przeszło miliarda kolorów, co w połączeniu z HDR-em 400 może zapewnić sporo przyjemności.

Wspomniana matryca co prawda nie jest modelem 4K, jednakże także w przypadku konsol Quad HD zapewni świetne doznania, jednocześnie występując w atrakcyjniejszej cenie. Połączenie odbywać się będzie z Adaptive-Synciem poprzez dwa złącza DisplayPort oraz dwa porty HDMI.

Cena i data premiery AOC AG325QZN/EU

Jeszcze w marcu 2023 roku monitor AOC AG325QZN/EU zagości w cenie sugerowanej wynoszącej detalicznie 2726 złotych. Urządzenie doczekało się 3-letniej gwarancji producenta.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners