Biała iiyama G-Master GB2470HSU-W5 niebawem trafi do sprzedaży z szybką matrycą IPS

lubiegrac newsy hardware Biała iiyama G-Master GB2470HSU-W5 niebawem trafi do sprzedaży z szybką matrycą IPS
Biała iiyama G-Master GB2470HSU-W5 niebawem trafi do sprzedaży z szybką matrycą IPSTamer Adas | 13 września 2023, 14:05

Jeszcze w tym miesiącu dojdzie do premiery monitora iiyama G-Master GB2470HSU-W5, nowe, białego modelu dla graczy, poszukujących niezłej, szybkiej matrycy obranej w piękną obudowę. Czego jeszcze można się spodziewać po tym modelu z linii G-Master?

iiyama G-Master GB2470HSU-W5 - opis monitora dla graczy

iiyama G-Master GB2470HSU-W5 to nowa, biała i superszybka propozycja dla graczy, poszukujących niezłego modelu z podświetleniem LED, który zaprezentuje się efektownie na naszym stanowisku. Nowy Red Eagle wprowadza odświeżony design z nową podstawą oraz kilkoma kosmetycznymi zmianami.

Przeczytaj też: Efektowna iiyama G-Master GCB3280QSU-B1 Red Eagle gości na rynku z niezłą specyfikacją

24-calowa, szybka matryca Fast IPS z odświeżaniem 165 Hz oraz odświeżaniem na poziomie 0,8 Hz, dostarczy fanom rywalizacji sieciowej świetną i satysfakcjonującą podstawę, która wiele zyskuje dzięki zastosowaniu FreeSynca Premium.

Jednocześnie liczyć możemy nie tylko na wykorzystanie technologii Low Framerate Compensation, ale także na wsparcie HDR-a, dostarczającego zmniejszenia problemów z odpowiednio rwaniem się obrazu czy zwiększeniem jakości wyświetlanych kolorów, poziomu kontrastu oraz wartości maksymalnych.

Nowa ergonomia sprawia, że jeszcze lepszej docenimy nie tylko funkcję Black Tuner, ale także ustawimy w wysokości do 150 mm oraz uzyskamy dostęp do ustawienia pivot (obrotu ekranu o 90 stopni).

Cena i data premiery iiyama G-Master GB2470HSU-W5

Monitor iiyama G-Master GB2470HSU-W5 trafi do sprzedaży w tym miesiącu (wrzesień 2023 r.) w cenie wynoszącej 799 złotych.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners