Monolit, Animation Arts ogłasza datę premiery swej kolejnej przygodówki i pokazuje ją na nowym zwiastunie

lubiegrac news Monolit, Animation Arts ogłasza datę premiery swej kolejnej
Monolit, Animation Arts ogłasza datę premiery swej kolejnej przygodówki i pokazuje ją na nowym zwiastunieAgata Dudek | 11 sierpnia 2023, 18:55

Monolit, Animation Arts ogłasza datę premiery swej kolejnej przygodówki i pokazuje ją na nowym zwiastunie. Premiera gry przewidziana jest we wrześniu. 

Długo musieliśmy czekać na ogłoszenie daty premiery kolejnej przygodówki jaką tworzony studio Animation Arts, mające na swoim koncie kilka bardzo znanych przygodówek. Ich kolejny przygodowy tytuł, Monolit otrzymał właśnie oficjalną datę premiery oraz nowy zwiastun. 

Zapoznaj się także z: Ród smoka w sezonie drugim nie zostanie opóźniony z powodu strajków. George R.R. Martin przekazuje dobre wieści

O grze Monolit, przygodowym tytule point-and-click, wspominaliśmy pod koniec grudnia 2021 roku. Tytuł, który został stworzony przez niemieckie studio Animation Arts, mające na swoim koncie niezwykle popularną serię Tajne akta czy Lost Horizon, właśnie dostał potwierdzoną datę premiery, a deweloperzy przygotowali także zapowiedź gry w postaci nowego zwiastuna.

Monolit to tytuł będący klasyczną przygodówką "wskaż i kliknij", która ma do zaoferowania 50 ręcznie rysowanych lokacji, trójwymiarowe postaci i rozgrywkę, która została przewidziana na siedem do dziewięciu godzin. 

Czytaj również:

 

W grze wcielamy się w kobietę, która rozbija się na pustej planecie, nie pamiętając jaki był cel jej misji. Tessa, bo tak ma na imię to badaczka, która ma tylko obawy, a pracuje w służbie Intergalactic Mining Corporation. Jej celem jest przezwyciężenie obaw i ucieczka z tego miejsca żywą. Nie może liczyć na rozbity statek, który nie zapewni jej schronienia. Jedynym pomocnikiem i wsparciem jest mały robot analityczny o nazwie C.O.R.E., wyposażony w nieliczne, ale ważne funkcje. 

Gra zmierza na komputery osobiste, PC, na Steam oraz GOG 29 września 2023 roku.

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

1234567
Gra: Monolith
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners