MONSTERS: The Lyle and Erik Menendez Story, Netflix pokazuje zwiastun kolejnego sezonu serialu o seryjnych mordercach

lubiegrac newsy filmowe MONSTERS: The Lyle and Erik Menendez Story, Netflix pokazuje
MONSTERS: The Lyle and Erik Menendez Story, Netflix pokazuje zwiastun kolejnego sezonu serialu o seryjnych mordercachAgata Dudek | 3 maja 2023, 23:00

MONSTERS: The Lyle and Erik Menendez Story, Netflix pokazuje zwiastun kolejnego sezonu serialu o seryjnym mordercy. Platforma tworzy antologię true crime

Netflix zgodnie ze swoimi planami, po ogromnym sukcesie wstrząsającego serialu tru crime Dahmer Potwór: Historia Jeffreya Dahmera, rozwija projekt o kolejne sezony, tworząc z niego antologię opowiadającą o seryjnych mordercach. Serial nosi tytuł MONSTERS: The Lyle and Erik Menendez Story i został pokazany na zwiastunie. 

Zapoznaj się również z: Świat przygodówek #174 - Fran Bow na konsolach, Bay Bell, łamigłówkowa przygodówka, Bramble: The Mountain ciepłe przyjęcie

O czym jest MONSTERS: The Lyle and Erik Mene?

Niesiony falą popularności jaką przyniósł przerażający i wstrząsający serial oparty na faktach, wspomniany już Dahmer Potwór: Historia Jeffreya Dahmera, Netflix postanowił kontynuować opowieści o seryjnych mordercach, tworząc z tego antologię o wspólnym tytule Potwór. 

I tak w przyszłym roku na platformie zadebiutuje drugi sezon serialu opartego na prawdziwych wydarzeniach, na prawdziwej zbrodni, którego tytuł brzmi MONSTERS: The Lyle and Erik Menendez Story. Jest to serial, który skupia się na dwóch braciach Lyle'u  i Eriku Mendezach, którzy mając 21 i 18 lat zamordowali swoich rodziców, twierdząc, że działali w samoobronie, podobno nękani przez lata znęcaniem fizycznym i psychicznym, a także seksualnym. Okazało się jednak, że motywem zabójstwa była chęć przejęcia spadku, i dużej fortuny rodziców. Ich sprawa była w latach 8-tych najgłośniejszą sprawą sądową w Beverly Hills.

Oprócz serialu fabularnego, Netflix planuje także dokument o wspomnianych braciach. 

Obsada MONSTERS: The Lyle and Erik Mene

Nie wiemy kto znajdzie się w obsadzie serialu MONSTERS: The Lyle and Erik Menendez Story. Na ten moment Netflix nie zdradza takich informacji. 

Zapoznaj się również z: Czarne lustro, Netflix pokazał zwiastun szóstego, jak twierdzi najbardziej nieprzewidywalnego sezonu serialu. Jest wstępna data!

Wiemy natomiast, że serial ponownie stworzy Ryan Murphy, odpowiedzialny za serial Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera, Obserwator czy American Horror Stories. 

Sezony MONSTERS: The Lyle and Erik Mene

Serial w postaci antologii ma mieć trzy sezony, choć na razie Netflix nie ujawnia nic na temat trzeciego sezonu serialowej antologii. 

Kiedy zadebiutuje MONSTERS: The Lyle and Erik Mene?

Premiera drugiego sezonu antologii, o tytule MONSTERS: The Lyle and Erik Menendez Story przewidziana jest na rok 2024. Dokładnej daty jego premiery jak na razie nie znamy. 

Zwiastun MONSTERS: The Lyle and Erik Mene

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners