Moonlighter ma swoją pierwszą rocznicę - ogłoszono Between Dimensions

lubiegrac news Moonlighter ma swoją pierwszą rocznicę - ogłoszono Between Dimensions
Moonlighter ma swoją pierwszą rocznicę - ogłoszono Between DimensionsŚwiaty_alternatywne | 1 czerwca 2019, 06:10

Z okazji pierwszej rocznicy Moonlightera, wyjątkowego RPG z oferty 11 bit studios opublikowany został zwiastun nadchodzącego DLC - Between Dimensions.
 
29 maja ubiegłego roku światło dzienne ujrzała produkcja indie - Moonlighter, najświeższe wówczas dziecko Digital Sun Games. Obecnie, z okazji pierwszej rocznicy otrzymaliśmy zwiastun, w którym po raz pierwszy zobaczyć możemy w akcji zaplanowane DLC - Between Dimensions.
 
11 bit studios zdecydowanie się może czuć zadowolone ze współpracy wydawniczej nad tym tytułem, który nie tylko okazał się znakomity, ale także zgromadził sporo graczy wokół siebie.
 
Niezależna produkcja doczekała się o kolejną nową zawartość, która pozwoli nam ujrzeć proces dojrzewania, posiadania potomstwa oraz nowej dawki treści w postaci nowych lochów, potworów, sprzętu oraz niespodzianek.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners