Moonlighter – Digital Sun zapowiedziało przyszłe wsparcie gry!

Moonlighter od Digital Sun Games oraz 11 bit studios (jako wydawcy) zadebiutowało pod koniec maja, tymczasem poznaliśmy przyszłe wsparcie dla gry.
 
Wielomiesięczne wsparcie dla gier robi się coraz bardziej modne i nawet indie deweloperzy decydują się na taki krok. Z Moonlighter będzie podobnie, choć warto zauważyć, że w tym wypadku dość szybko uda się wprowadzić nową treść. Już w tym miesiącu do gry trafi spora aktualizacja wprowadzająca nowe elementy dekoracyjne. 
 
Dopiero za jakiś czas ujrzymy nowe elementy, przy czym w okolicach Wszystkich Świętych, kiedy to produkcja wzbogaci się o ostatnie elementy w postaci chociażby o wprowadzenie mini bossów oraz większej ilości efektów dla przedmiotów. 
 
roadmap5-1

Recenzja Moonlighter

 
Ponadto poniżej możecie zobaczyć bardzo interesujący materiał prezentujący hiszpańskie studio oraz twórców stojących za Moonlighter i za sukces tego tytułu. 
 
 
Moonlighter ukazało się 29 maja 2018 roku)na komputerach osobistych (Steam, GOG, Humble Bundle, Microsoft Store), Playstation 4 oraz Xbox One w cenie 19,99 dolarów.
 
 

Śledź nas na google news – Obserwuj to, co ważne w świecie gier!