Mosaic, Wyprawa Darwina, Moloch i Aeon's End to nadciągające planszówkowe nowości Portal Games

lubiegrac news Mosaic, Wyprawa Darwina, Moloch i Aeon's End to nadciągające planszówkowe nowości Portal Games
Mosaic, Wyprawa Darwina, Moloch i Aeon's End to nadciągające planszówkowe nowości Portal GamesTamer Adas | 5 czerwca 2023, 16:06

Mosaic, Wyprawa Darwina, Moloch i Aeon's End zagoszczą to nadciągające, letnie planszówkowe nowości wydawnictwa Portal Games. Poznaliśmy cztery niespodzianki, które będzie można pozyskać w czerwcu oraz lipcu, choć i już teraz wystartowała przedsprzedaż.

Wyprawa Darwina

darwins journey base box PL-1_con 

Jedną z pierwszych wypraw w najbliższym czasie od Portal Games będzie Wyprawa Darwina, wyjątkowa i świeża propozycja na wyspach Galapagos, która od 20 lipca z dodatkiem Ziemia Ognista trafi na rynek. Sukces z Kickstartera będzie dostępny w polskim wydaniem, oferującym możliwość odkrywania licznych wyjątkowych, morskich tajemnic, zbierania okazów oraz zarządzania robotnikami w sposób niespotykany.

Przeczytaj również: Netflix ogłasza światowe wydarzenie TUDUM 2023, które tym razem odbędzie się na żywo, w Brazylii

Mosaic

Mosaic-Box-Back_con 

Jeżeli poszukujecie ciekawej preopozycji na 2-3 godzin, to propozycją dla Was może się okazać Mosaic, intrygująca produkcja z cudami, technologiami, miastami, rozwijaniem się, handel czy wprowadzaniem cywilizacji na nowe poziomy. W przedsprzedaży pojawia się także specjalna wersja Colossus z dedykowanymi figurkami, metalowymi monetami i znacznikami z drewna. Portal Games i Forbidden Games przygotowują pierwszeństwo dla osób, które zdecydowały się wesprzeć grę podczas jej kampanii na Kickstarterze.

Aeon's End Starożytni

AE_Starozytni_BOX3Dbox_con 

Już od 6 lipca pozyskać będzie można Aeon's End Starożytni, planszówkę fantasy o córce maga Xaxosa, która samodzielnie rozwija swoje umiejętności, dzięki którym będzie w stanie poradzić sobie z Nemesisem, półmaterialnym Tułaczem zagrażającym całemu światu!

 

Moloch Ucieczka z Miasta Maszyn

Podczas zbliżającego się Pyrkonu, gdzie mogą liczyć także na prapremierę planszówki Moloch Ucieczka z Miasta Maszyn, która pełnoprawnie zadebiutuje 22 czerwca, oferując niezwykłe spojrzenie na rzeczywistość Neuroshimy. Wraz z bohaterami, będziemy mogli odkryć liczne sekrety gigantycznych bestii ze stali, mogąc doskonale się pobawić z pomocą Mistrza Gry.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners