Pięknie animowane Mouse ma ukazać się w 2025 roku! Fumi Games zaprezentowało nowy zwiastun

lubiegrac news Pięknie animowane Mouse ma ukazać się w 2025 roku! Fumi Games zaprezentowało nowy zwiastun
Pięknie animowane Mouse ma ukazać się w 2025 roku! Fumi Games zaprezentowało nowy zwiastunTamer Adas | 13 grudnia 2023, 07:10

W sieci pojawił się zupełnie nowy zwiastun, prezentujący obecny stan rozgrywki gry Mouse. Produkcja za sprawą studia Fumi Games ma zadebiutować oficjalnie na rynku w 2025 roku.

Oficjalnie wczorajszego popołudnia w sieci zagościł zupełnie nowy zwiastun solidnie zapowiadającej się strzelanki Mouse, która ma szansę przekonać do siebie nie tylko stylem graficznym.

Zapoznaj się także z: Zapraszamy do Świątecznego konkursu! W tym roku przygotowaliśmy cenne nagrody

Autorzy zdecydowali się postawić na krótki materiał, prezentujący wczesny etap produkcji kilku etapów, które będą szlifowane nie tylko przez cały przyszły rok.

Fumi Games zdecydowało się przy okazji najnowszej zajawki zapowiedzieć, że debiut Mouse ma mieć miejsce dopiero w 2025 roku, zatem fani muszą się uzbroić w cierpliwość.

Na tę chwilę trzeba jednak oddać deweloperom, że krok po kroku ich produkcja prezentuje się coraz lepiej, choć niektórych może niepokoić, że obecnie nie wszystkie elementy zdają się zachowywać wizualną spójność...

Strzelanka Mouse zadebiutuje w 2025 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Mouse
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners