MSI zaprasza do konkursu na 36-lecie z 20 zestawami gadżetów do wygrania!

lubiegrac newsy hardware MSI zaprasza do konkursu na 36-lecie z 20 zestawami gadżetów do wygrania!
MSI zaprasza do konkursu na 36-lecie z 20 zestawami gadżetów do wygrania!Tamer Adas | 11 sierpnia 2022, 06:00

Firma MSI świętuje swoje 36-lecie, zapraszając graczy do wspólnego świętowania oraz wzięcia udziału w specjalnym konkursie, w którym będzie można zdobyć jeden z dwudziestu zestawów gadżetów! Co trzeba zrobić, aby dać sobie szansę na zwycięstwo?

Jeden z liderów sprzętu dla graczy ma już aż 36 lat, a co za tym idzie, gracze mogą wspólnie z marką świętować to wydarzenie. W ramach zupełnie nowego wydarzenia, gracze po zrealizowaniu kilku zadań, zapewnią sobie szansę na wygraną.

Zapoznaj się również z: Laptopy MSI Titan GT77, Raider GE77 HX oraz Raider GE67 HX trafiły na polski rynek! Co potrafią te modele Gotowe na metaverse?

Trzeba oddać MSI, że mało która firma na rynku sprzętu dla graczy może się pochwalić takim stażem oraz osiągnięciami. Z tego też względu zdecydowano się tym mocniej docenić graczy, oferując im szansę na zdobycie pakiety, zabierającego brelok smoka MSI, piłkę antystresową, torbę granko fajne, pluszowego smoka, notes, komin, jajka smoka, plecak Essential, czapkę z daszkiem, plecak sznurkowy i poduszkę.

Aby zapewnić sobie szansę na zgarnięcie tych gadżetów, musimy na stronie konkursowej zrealizować cztery proste zadania, a następnie udzielić odpowiedzi na pytanie: "który produkt MSI podoba Ci się najbardziej i dlaczego akurat ten?Cała akcja zakończy się 4 września 202 roku o 23:59.

Strona konkursu

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners