Marvel's Spider-Man Miles Morales okaże się być małą grą? Powórnanie z Uncharted Lost Legacy budzi pytania...

lubiegrac news Marvel's Spider-Man Miles Morales okaże się być małą
Marvel's Spider-Man Miles Morales okaże się być małą grą? Powórnanie z Uncharted Lost Legacy budzi pytania...Tamer Adas | 25 lipca 2020, 06:00

Marvel's Spider-Man Miles Morales to kolejny przykład w branży gier jak nie zapowiadać i prezentować swoich gier. Ile potrwa przejście tego tytułu?
 
Sony oraz Insomniac bardzo słabo komunikowały czym realnie mają być przygody Milesa Moralesa, niemniej póki co wiele osób zakłada, że jest to coś pomiędzy dodatkiem, a zupełnie nową propozycją.
 
W sieci pojawiła się sugestia, że zabawa potrwa od 5 do 10 godzin średnio, co nie jest satysfakcjonującą ilością czasu dla wielu graczy. Niemniej wpis został usunięty, a jeden z przedstawicieli producenta... w zasadzie nic nie odpowiedział.
 
 
Jedyne czego się dowiedzieliśmy, to fakt że firma nie podała do tej pory zakresu godzin zabawy, jednakże wszyscy o tym doskonale wiedzą. Takie stanowisko niestety nie rozjaśnia sytuacji, w jedynie pogłębia mały kryzys po wypowiedziach kwestionujących to czym w ogóle jest Marvel's Spider-Man Miles Morales.
 
Po sukcesem Marvel's Spider-Man, kolejna gra w tym uniwersum ma swoje problemy, przez które nieco ciężko jest czekać na tego typu tytuł z radością....
 
Nawet jeżeli tytuł nie będzie posiadać długiej rozgrywki, może być pewni że na start nowego urządzenia będziemy mieli co robić, szczególnie jeżeli skierujemy swoją uwagę także na Ratchet & Clank Rift Apart czy też Kena: Bridge of the Spirits
 
 
Marvel's Spider-Man Miles Morales ukaże się pod koniec 2020 roku, ekskluzywnie na PlayStation 5.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Tagi: Marvel,
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners