Multiplayer Mod do Cyberpunk 2077

lubiegrac news Multiplayer Mod do Cyberpunk 2077
Multiplayer Mod do Cyberpunk 2077redaktor | 9 lipca 2024, 12:00

 

Mod multiplayer CyberMP do gry Cyberpunk 2077 zdobywa popularność po udanym playtestie, w którym 20 graczy biegało po tym samym Night City.

Udany Test z YouTuberem JuiceHead

Jednoosobowy twórca CyberMP niedawno zaprosił YouTubera JuiceHead oraz innych graczy do przetestowania multiplayerowej wersji Cyberpunk 2077, i to naprawdę działało. Choć brakowało odpowiednich animacji, nie wspominając o questach, mod pozwalał graczom na wspólne zwiedzanie otwartego świata, angażowanie się w strzelaniny i wyścigi po Night City.

Wczesna Wersja, Duży Potencjał

Ta podstawowa wersja pełnego trybu multiplayer Cyberpunk 2077 jest daleka od oficjalnych odpowiedników, takich jak Grand Theft Auto Online, ale może stanowić fundament dla przyszłych rozwiązań. JuiceHead zauważył, że "nie było problemów z opóźnieniami ani teleportującymi się graczami", a nawet w 15-osobowym death matchu "synchronizacja była niemal doskonała".

Mod obecnie nie posiada odpowiednich animacji graczy, ponieważ Cyberpunk 2077 jest grą dla jednego gracza z perspektywy pierwszej osoby, więc deweloper CD Projekt nie miał powodu, by dbać o wygląd postaci w trzeciej osobie.

Aktywny Rozwój i Przyszłe Możliwości

Mod jest wciąż w aktywnym rozwoju, więc istnieje szansa na dodanie nowych funkcji przed pełnym wydaniem. Twórca wyraźnie zaznaczył, że mod nie otrzyma wsparcia dla questów, więc nie będzie tak rozbudowany jak pełny tryb w stylu GTA Online. Jednakże, mod posiada wsparcie dla modyfikacji, co daje nadzieję, że inni członkowie społeczności będą pracować nad dodatkowymi funkcjami po jego wydaniu. Data premiery nie została jeszcze ustalona, ale biorąc pod uwagę, że nawet ta podstawowa wersja działa całkiem dobrze, pełne wydanie może nie być zbyt odległe.

Gracze Cyberpunk 2077 od dawna oczekiwali trybu multiplayer, odkąd CD Projekt sam go zapowiedział, ale problematyczna premiera gry spowodowała anulowanie tych planów na rzecz naprawiania podstawowej wersji gry. Nie wykluczono jednak możliwości wprowadzenia multiplayera w sequelu Cyberpunk 2077, który jest obecnie w fazie rozwoju w CD Projekt, więc gracze mogą mieć nadzieję na oficjalne tryby multiplayer w przyszłości.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners