Efektowna myszka Razer Viper V3 HyperSpeed trafiła do sprzedaży

lubiegrac newsy hardware Efektowna myszka Razer Viper V3 HyperSpeed trafiła do sprzedaży
Efektowna myszka Razer Viper V3 HyperSpeed trafiła do sprzedażyTamer Adas | 23 września 2023, 06:00

Oficjalnie na rynku pozyskać można myszkę Razer Viper V3 HyperSpeed, zupełnie nową generację cenionej za swoją lekkość oraz szybkość propozycję opartą o optyczny czujnik. Czego się można spodziewać po tym modelu?

Razer Viper V3 HyperSpeed - opis myszy dla graczy

Razer Viper V3 HyperSpeed to zupełnie nowa myszka oparta o czujnik optyczny Razer Focus Pro 30K, który ma zagwarantować graczom znakomitą szybkość, precyzję oraz skuteczne wykorzystanie potencjału wszystkich podzespołów.

Nowa generacja ma zapewnić jeszcze skuteczniejsze spełnienie potrzeb fanów e-sportu oraz peryferiów dla profesjonalistów, jednocześnie kontynuując udane trendy i rozwiązania stosowane dotychczas przez inżynierów Razera.

Przeczytaj też:

Za sprawą poprawionego kształtu naturalnie zwiększono komfort oraz przyczepność gryzonia w długo, jednocześnie uzyskując dodatkowe pole lekkości, szczególnie cenne podczas najdłuższych i najbardziej męczących fizycznie sesji.

Producent deklaruje, że zoptymalizował swoje urządzenie na tyle, że jest ono w stanie pracować do 280 godzin na pojedynczej baterii alkalicznej AA. Aby zyskać jeszcze większą przewagę dkupić możemy specjalny klucz sprzętowy USB: HyperRolling.

Cena i data premiery Razer Viper V3 HyperSpeed

Do sprzedaży Razer Viper V3 HyperSpeed trafiła w zeszłym tygodniu w detalicznej cenie 79,99 euro.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners