Nadciąga Neon Blood, intrygujący jRPG w neonowym klimacie z buntowniczo-detektywistycznym zacięciem

lubiegrac news Nadciąga Neon Blood, intrygujący jRPG w neonowym klimacie
Nadciąga Neon Blood, intrygujący jRPG w neonowym klimacie z buntowniczo-detektywistycznym zacięciemredakcja | 15 lutego 2024, 13:35

W tym roku oficjalnie nadciągnie Neon Blood, efektownie i intrygująco prezentujący się jRPG w zaskakującej formie gatunkowej. Czego gracze mogą się spodziewać po propozycji ChaoticBrain Studios i Meridiem Games?

Niezależne studio ChaoticBrain Studios oraz wydawca Meridiem Games zdecydowały się zaprezentować zwiastun swojej nadchodzącej gry jRPG Neon Blood. Intrygująco prezentująca się propozycja ma w tym roku zaoferować graczom niezwykłą przygodę w cybeprunkowej rzeczywistości.

Zapoznaj się także z/Przeczytaj też/również z: Dakar Desert Rally już do odebrania za darmo na platformie Epic Games Store

Nowy projekt przenosi graczy do roku 2053, po trzeciej wojnie światowej, kiedy ludzkość została zredukowana do jednego megamiasta, Viridis, składającego się z dwóch miast: luksusowego Jasnego Miasta i dystopijnego Miasta Ślepców.

Detektyw Axel McCoin, pochodzący z Miasta Ślepców, będzie motywowany swoimi ideałami do buntu przeciwko niesprawiedliwościom wynikającym z drastycznej różnicy klasowej między dwoma miastami istniejącymi w podzielonej społeczności, stając się symbolem rewolucji.

Bohater na swojej drodze spotka między innymi Ruby Emerald, która zapragnie ze wszystkich sił go powstrzymać. W ukazanej z perspektywy 2,5D rzeczywistości nie zabraknie podziałów, widocznych nawet w oprawie graficznej. W tych okolicznościach, nic nie jest jednoznaczne...

Neon Blood ma ukazać się w 2024 roku na komputerach osobistych, Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners