Nadszedł czas na Rajd Naxxramas, zupełnie nowe wydarzenie oraz szereg wyzwań, które staną przed graczami World of WarCraft Classic

lubiegrac news Nadszedł czas na Rajd Naxxramas, zupełnie nowe wydarzenie
Nadszedł czas na Rajd Naxxramas, zupełnie nowe wydarzenie oraz szereg wyzwań, które staną przed graczami World of WarCraft ClassicTamer Adas | 5 grudnia 2020, 21:30

World of WarCraft: Classic po raz kolejny został wsparty przez twórców z Blizzarda, który wprowadzili tym razem Rajd Naxxramas! Co nas czeka już na graczy?
 
"Zamieć" dalej dba o swój poboczny projekt w ramach serii World of WarCraft, który tym razem wzbogacił się o aktualizację Shadow of the Necropolis wprowadzającej do gry wielką dawkę zawartości.
 
 
Główną nowością w projekcie jest Rajd Naxxramas, czyli kolejna wielka przygoda wobec której czekać na graczy będzie wielka porcja wyzwań oraz stworów i potworów, które staną naprzeciw grupie graczy.
 
40 graczy z poziomem reputacji "szanowany" u Argentowego Brzasku (Argent Dawn) będą śmiałkami walczącymi ze sługami Króla Lisza o nieumarłego Kel'Thuzada!
 
Tak to kolejny wielki, sentymentalny powrót po latach, który powinien się przełożyć na nową/starą szansę na zabawę w znanych i lubianych okolicznościach.
 
World of Warcraft Classic zadebiutowało 27 sierpnia 2019 roku na komputerach osobistych.
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners