Najciekawsze seriale 2024 roku, w pierwszym jego kwartale. Na co możemy liczyć?

lubiegrac newsy filmowe Najciekawsze seriale 2024 roku, w pierwszym jego kwartale. Na co możemy liczyć?
Najciekawsze seriale 2024 roku, w pierwszym jego kwartale. Na co możemy liczyć?Agata Dudek | 9 stycznia 2024, 08:00

Nowy rok, który za nami już w pierwszym tygodniu, to czas na przyjrzeniu się nowością serialowym, jakie przynosi, albo zaraz przyniesie nam rok 2024. Przyglądamy się pierwszemu kwartałowi tego roku, sprawdzając jakie potencjalnie ciekawe produkcje serialowe zadebiutują w miesiącach od stycznia do marca.

Nowy rok to nie tylko podsumowanie, ale przede wszystkim zapowiedzi. Zapraszamy zatem do pierwszego z cyklu newsów, w którym przyglądamy się, oczywiście bardzo subiektywnie, najciekawszym propozycjom ze świata filmowego i serialowego. W tym wpisie zerkamy na świat seriali, jaki w najbliższych miesiącach obfitować będzie w premiery. Co pojawi się w premierach serialowych w styczniu, lutym i marcu?

Przeczytaj również: Nietypowe growe propozycje zakupowe na początek 2024 roku

Najciekawsze serialowe premiery styczeń 2024 

Już mnie nie oszukasz - premiera 1 stycznia 

Amerykańsko-brytyjski miniserial, oparty na powieści pod tym samym tytułem. jest to historia kryminalna, zrealizowana w formie thrillera. Bohaterką jest Maya Stern, która pewnego dnia staje się świadkiem morderstwa Joego, swojego męża. Serial dostępny Na Netflix. 

Echo - premiera 9 stycznia

Echo, serial Marvela, uważany za jeden z najbardziej brutalnych, spin-off serialu  Disney+, Hawkeye. Bohaterką serialu jest Maya Lopez, którą interesuje się Wilson Fisk, przywódca przestępczego imperium. Gdy Maya trafia do domu rodzinnego, przyjdzie się jej mierzyć z tajemnicami rodzinnymi i własnym dziedzictwem. Staje się superbohaterką znaną jako Echo. Serial zobaczymy na Disney+.

Hazbin Hotel (sezon 2) - premiera 19 stycznia

Drugi sezon serialu animowanego dla dorosłych, Hazbin Hotel, piekielnej, komediowej opowieści, której bohaterką jest Charlie, księżniczki piekieł, której celem jest rehabilitacja demonów, i pokojowe zmniejszenie przeludnionego królestwa. Pewnego dnia tworzy hotel, który ma na celu pomóc jej w tym zadaniu. Serial dostępny na Prime Video. 

In the Know - premiera 25 stycznia

In The Know, komediowy, satyryczny serial w formie parodii, połączenie animacji i filmu aktorskiego, którego akcja rozgrywa się w radiu, a bohaterem jest radiowiec prowadzący wywiady z gwiazdami. Serial dostępny na platformie Peacock. Nie wiadomo kiedy i gdzie będzie dostępny w naszym kraju. 

Przeczytaj również: Top 10 seriali Netflix, tym razem na podium Już mnie nie oszukasz, Berlin oraz 1670

Władcy przestworzy - premiera 26 stycznia

Władcy przestworzy, dramat wojenny bazujący na książce i jest amerykańskim serialu wojennym.  Akcja toczy się podczas II wojny światowej w jednostce lotnictwa, a jego bohaterami są żołnierze, lotnicy bombowców 8 Armii Powietrznej. Serial dostępny na platformie Apple TV+. 

Najciekawsze serialowe premiery luty 2024 

Halo (sezon 2) - premiera 9 lutego

Halo sezon 2, serialowa kontynuacja pierwszego sezonu Halo, produkcji bazującej na serii niezwykle popularnych gier science-fiction akcji. Akcja serialu rozgrywa się w XXVI wieku, a jego bohaterem jest superżołniesz, niejaki Master Chief John-117, którego zadaniem jest obrona ludzkości przez wojskowym imperium znanym jako Przymierze. Serial dostępny na SkyShowtime. 

Młody Sheldon - premiera 15 lutego

Komediowy serial, który zbliża się już w siódmym sezonie, opowieść, która skupia się na historii Sheldona Coopera, który był jednym z bohaterów innego serialu, o tytule "Teoria wielkiego podrywu". Serial dostępny na HBO Max i Netflix. 

Constellation - premiera 21 lutego

Serial science-fiction w klimacie thrillera, który opowiada o losach Jo, która po katastrofie wraca na ziemię, dowiadując się z przerażeniem, że jej życie stało się niepełne, że brakuje w nim wielu elementów. Postanawia odkryć prawdę i odzyskać to czego nie ma. Serial dostępny na Apple TV+. 

Awatar: Ostatni władca wiatru - premiera 22 lutego

Fantasy serial przygodowy, który opowiada baśniową historię, która rozgrywa się w świecie, w którym bardzo dawno temu cztery narody żyły w wielkim ładzie i pokoju, dopóki ten nie został przerwany. Jest to aktorska wersja historii Aanga. Serial dostępny na Netflix. 

Przeczytaj również: Prime Video prezentuje pierwsze filmowe i serialowe zapowiedzi roku 2024

The Walking Dead: The Ones Who Live - premiera 25 lutego

The Walking Dead: The Ones Who Live, spin-off serii The Walking Dead, który skupia się na dalszych losach Ricka i Michonne, których uczucie i stopień bliskości zmienił się nie tylko przez  stale zmieniający się świat, wojnę z żywymi i umarłymi. Serial dostępny na AMC i AMC+. 

Shōgun - premiera 27 lutego

Shōgun, dramat historyczny, nowa wersja opowieści powstałej na podstawie bestsellerowej powieści Jamesa Clavella, którego akcja rozgrywa się w Japonii, roku 1600, w państwie, które stoi na progu wojny domowej. Lord Yoshii Toranaga walczy o życie, a pewnego dnia do wybrzeża pewnej japońskiej wioski rybackiej przybija statek z angielskim nawigatorem Johnem Blackthorne’em na pokładzie. Serial dostępny na Disney+. 

Najciekawsze serialowe premiery marzec 2024 

Reżim - premiera 4 marca

Serial w formie dramatu, który przedstawia historię pewnego fikcyjnego, reżimowego państwa, które powoli, ale bardzo skutecznie zbliża się do swojego upadkowi. Serial dostępny na HBO Max. 

Głowa rodziny - premiera 6 marca

Serial animowany, opowieść komediowa, dostępna aż w dwudziestu dwóch sezonach. Jest to produkcja stworzona dla dorosłych widzów, która przedstawia historię rodziny Griffinów, której głową rodziny jest zwariowany Peter. Serial dostępny na Disney+. 

Palm Royale - premiera 20 marca

Serial komediowy, którego akcja rozgrywa się w roku 1969, kiedy to pewna kobieta postanawia zmienić coś w swoim otoczeniu i przekracza lin8ię między bogatymi a biednymi, zostając członkinią elitarnej grupy, śmietanki towarzyskiej Palm Beach. Serial dostępny na Aplle TV+. 

Problem trzech ciał - premiera 21 marca

Problem trzech ciał, serial bazujący na serii książek Liu Cixina, trylogii opowiadającej o ludziach i życiu pozaziemskim. Historia rozpoczyna się w Chinach, w latach 60-tych ubiegłego wieku. Podjęta tam decyzja ma szerokie konsekwencje. Produkcja dostępna na Netflix. 

Przeczytaj także: Jak wytresować smoka, w aktorskiej wersji wystąpi Gerard Butler. Poznaliśmy kolejna nazwiska obsady

Pozostałe premiery serialu styczeń-marzec 2024

Styczeń:

 • Marry My Husband [Netflix] 
 • Bracia Sun [Netflix] 
 • Chłopiec pochłania wszechświat [Netflix] 
 • Potwór z Gyeongseongu (cześć 2) [Netflix] 
 • Sonic Prime [Netflix] 
 • Blue [Disney+] 
 • Od zawsze ja [Disney+] 
 • Prawo i porządek [NBC] - premiera 18 stycznia
 • Griselda [Netflix]
 • Władcy wszechświata: Rewolucja [Netflix]
 • Expats [Prime Video] - premiera 26 styczeń
 • Doctor Slump [Netflix] - premiera 26 styczeń

Luty:

 • Moon Girl i Diabelski Dinozaur (2 sezon)[Disney+]
 • Halo (2 sezon) [Paramount+] 
 • Jeden dzień [Netflix] 
 • Simpsonowie [Fox] 
 • The Good Doctor [ABC] 
 • Pokémon Horizons: The Series [Netflix] - premiera 23 luty

Marzec: 

 • Manhunt [Apple TV+] - premiera 15 marzec
 • Palm Royale [Apple TV+] - premiera 20 marzec

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners