Co sprawdzić przed premierą Diablo IV? Kilka podobnych propozycji podobnego typu do nadchodzącego hitu Blizzarda...

lubiegrac publicystyka Co sprawdzić przed premierą Diablo IV? Kilka podobnych
Co sprawdzić przed premierą Diablo IV? Kilka podobnych propozycji podobnego typu do nadchodzącego hitu Blizzarda...Tamer Adas | 21 lutego 2020, 00:35

Diablo IV zaliczy premierę dopiero za długi czas, w związku z czym zdecydowaliśmy się zaprezentować Wam kilka gier umilających okres oczekiwania na hit Blizzard Entertainment.

Czwarta odsłona znanego i cenionego cyklu Diablo doczekała się kilka miesięcy temu ujawnienia, jednakże twórcy od dłuższego czasu starali się zapewniać, że jest jeszcze za wcześnie, aby móc mówić o dacie premiery. Wszystko wskazuje na to, że projekt jest na dosyć wczesnym etapie, a co za tym idzie, zanim wszyscy sprawdzimy pełną wersję gry, będziemy musieli swoje odczekać. W związku, z czym zdecydowaliśmy się zaprezentować Państwu kilka propozycji gier, które będziecie mogli sprawdzić w międzyczasie. Nie wszystkie tytuły są bardzo, bardzo podobne do siebie, niemniej staraliśmy się wybrać tytuły podobne z wielu względów.

Najlepsze gry przed premierą Diablo IV

Diablo 3

Zestawienie jest oczywiście subiektywne i z pewnością nie zawiera wszystkich propozycji, które spodobają się fanom "Czwórki". W ramach absolutnej rozgrzewki można by oczywiście wspomnieć o Diablo III, które od czasu premiery mocno się zmieniło

Path of Exile

Nie sposób nie rozpocząć pełnoprawnie od prawdopodobnie najbardziej podobnej gry, jaką jest Path of Exile oraz zapowiedziane niedawno Path of Exile 2. Gigantyczne drzewko umiejętności, masa odnóg i możliwości tworzenia absolutnie genialnych buildów… to wszystko razem składa się na sieciowy sukces, który z pewnością warto sprawdzić.

Torchlight 2

Co prawda Torchlight 2 ma już swoje lata na rynku, niemniej w dalszym ciągu jest to bardzo dobra produkcja, oferująca przyjemną oprawę wizualną oraz wciągającą zabawę. Twórcy szykują nam także Torchight III, jednakże na ten tytuł będziemy musieli zaczekać, a przerobienie innego tytułu na pełnoprawną trzecią odsłonę było i jest dość nietypowym ruchem.

PaganOnline_Masha_001

Pagan Online

Kilka miesięcy temu na rynku oficjalnie zaliczyło swoją premierę Pagan Online, czyli produkcja właśnie hack'n'slash korzystająca z mitologii pogańskich i słowiańskich. Tytuł doczekał się takiego sobie przyjęcia, lecz od dłuższego czasu twórcy regularnie go ulepszają i udoskonalają. Podobną charakterystykę posiada także Darksburg, czyli typowo wieloosobowa produkcja dostępna od niedawna we Wczesnym Dostępie na platformie Steam. Tutaj mamy jednak do czynienia nie tylko ze sztuczną inteligencją, ale także najazdami innych graczy.

The Incredible Adventures of Ven Helsing

Przez kilka lat sporo satysfakcjonującej zabawy graczom oferowała seria The Incredible Adventures of Ven Helsing, umożliwiająca wcielenie się w tytułowego łowcę potworów. Cykl sporo eksperymentował z mechanikami, zatem jeżeli szukacie czegoś kreatywnego to z pewnością się tutaj świetnie odnajdziecie, a zabawne dialogi wywołają u Was uśmiech na twarzy.

Yaga

Motywy z obszaru Europy Środkowej i Wschodniej znajdziemy także w niezależnym przedstawicielu gatunku w postaci Yaga, które dostępne jest nawet w Apple Arcade ze swoim jednorękim protagonistą. 

Book of Demons

bod_screenshot_04

Rodzimi twórcy zaoferowali nam także niezwykle ciekawy produkt. Otóż Book of Demons to tytuł, który nie tylko dostarcza nam "papierowy" styl graficzny, ale także łączy korzenie gatunku wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami i pomysłami na urozmaicenie zabawy, w czym przydatne są, chociażby karty.

Wolcen: Lords of Mayhem

Na końcu nie sposób nie wspomnieć także o Wolcen: Lords of Mayhem, czyli o świeżutkim hicie czerpiącym praktycznie z każdego z poprzednio wymienionych tytułów, jednocześnie oferującym sporo świeżości i własnych pomysłów na rozszerzenie formuły czy zapewnienie jej bardziej satysfakcjonującego przebiegu i odbioru.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners