Oto najlepsze mody do GTA 5 w 2024 roku! Jakie fanowskie rozszerzenia warto mieć, aby cieszyć się jeszcze lepszą rozgrywką?

lubiegrac publicystyka Oto najlepsze mody do GTA 5 w 2024 roku! Jakie fanowskie
Oto najlepsze mody do GTA 5 w 2024 roku! Jakie fanowskie rozszerzenia warto mieć, aby cieszyć się jeszcze lepszą rozgrywką?Tamer Adas | 14 stycznia 2024, 23:50

W związku z tym, że powoli zbliża się premiera następcy Grand Theft Auto V, zapraszamy Was do subiektywnego zestawienia najlepszych modów do GTA 5 w 2024 roku. Poniżej odnajdziecie listę najciekawszych rozszerzeń, najcenniejszych rozwiązań oraz narzędzi, które sprawią, że rozgrywka staje się coraz bardziej atrakcyjna.

Mody na przestrzeni lat inaczej były postrzegane przez Rockstar Games, jednakże od kilku lat sytuacja wygląda inaczej, dzięki czemu mająca już wiele lat na karku piąta odsłona może się pochwalić między innymi sporymi ulepszeniami graficznymi czy innymi poprawkami.

Po wielu latach od premiery w dalszym ciągu ukazują się zupełnie nowe mody, potrafiące niekiedy niezwykle mocno zmienić GTA 5, czyniąc tytuł jeszcze bardziej rozbudowany, zaskakujący czy też imponujący. W zestawieniu odnajdziecie przegląd różnego typu rozwiązań, które zmieniają zabawę czy obsługę gry w nieco inny sposób.

Poniższe zestawienie modów dla gry Grand Theft Auto 5 jest w pełni subiektywne, a kolejność wybranych propozycji jest przypadkowa.

Najlepsze mody do GTA 5 w 2024 roku - zestawienie gier

NaturalVision Evolved

Jeżeli jesteście zmęczeni tym, jak obecnie wygląda Grand Theft Auto V to poprzez mod NaturalVision Evolved możecie wyraźnie usprawnić poszczególne tekstury, obiekty, efekty oraz zwiększoną szczegółowość dla licznych elementów.

 

Simple Trainer for GTA V

Osoby stawiające na narzędzia typu trainer, odnajdą w ramach Simple Trainer for GTA V, absolutną klasykę gatunku z najważniejszymi narzędziami do kontroli pogody, pojazdów czy postaci niezależnych.

 

GTA V Redux 

Mod Redux sprawia, że Grant Theft Auto 5 jesteśmy w stanie zmienić wizualnie tytuł, wprowadzając odświeżone tekstury, nowe efekty świetlne, odmienioną pogodę oraz stawiając na nowe podejście nawet do struktury graficznej.

 

Los Santos Traffic

Jeżeli irytuje Was brak sensu w korkach w GTA, to poprzez Los Santos Traffic możecie sprawić, że sztuczna inteligencja będzie lepiej sobie radzić z takimi sytuacjami, inteligencją kierowców oraz wprowadza, że na drodze pojawią się liczne, nowe wydarzenia!

 

OpenIV

Grand Theft Auto 5 poprzez mod OpenIV może pochwalić się rozbudowanym narzędziem, umożliwiającym sprawnym i skutecznym zarządzaniem większością modów, które wspiera tytuł. W ten sposób możemy sprawnie edytować, zapisywać czy zastępować poszczególne pliki w katalogach.

 

Vice City Remastered

Chcąc przygotować się do premiery GTA 6, możecie już teraz pozyskać mod Vice City Remastered, dzięki któremu poprzez poprzednią odsłonę z ulepszeniami, będziemy mogli przenieść się od odwzorowanego, klasycznego Vice City.

 

LSPD First Response

Jeżeli zastanawialiście się jak to jest być policjantem w Los Santos, to bez dwóch zdań mod LSPD First Response (LSPDFR) będzie świetną odpowiedzią! W ten sposób w Grand Theft Auto V możecie wcielić się w funkcjonariusza, biorąc na siebie trudne obowiązki....

 

Menyoo PC

Jeżeli chcielibyście dysponować innym trainerem, to Menyoo PC jest naprawdę wygodnym rozwiązaniem, dostarczającym nawet opcję tworzenia swoich własnych scenariuszy, misji oraz wydarzeń w GTA 5.

 

RAGE Plugin Hook

Jeżeli poszukujecie narzędzia, które umożliwi Wam sprawne instalowanie oraz zarządzanie modami, to RAGE Plugin Hook spisze się w tej dziedzinie doskonale. Ponadto poprzez to rozwiązanie możemy doprowadzić także do przyspieszenia działania produkcji z moderskimi rozszerzeniami.

 

Realism Dispatch Enhancer

Poprzez mod Realism Dispatch Enhancer możemy usprawnić działanie sztucznej inteligencji oraz zachowania jednostek policyjnych w grze, czyniąc je bardziej realistycznymi i przemyślanymi. To podniesie naturalnie poziom wyzwania, co powinno się przełożyć na więcej satysfakcji z działania poza prawem!

Grand Theft Auto 5 jest w tej chwili dostępne na komputery osobiste, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One. Wersja na nową generację pojawi się w marcu 2022 roku.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners