Najlepsze mody do Wiedźmina 3 - Jakie fanowskie rozszerzenie gry warto sprawdzić?

lubiegrac publicystyka Najlepsze mody do Wiedźmina 3 - Jakie fanowskie rozszerzenie gry warto sprawdzić?
Najlepsze mody do Wiedźmina 3 - Jakie fanowskie rozszerzenie gry warto sprawdzić?Tamer Adas | 30 maja 2022, 06:00

Z racji, że na ulepszoną wersję Dzikiego Gonu trzeba będzie poczekać najwcześniej do czwartego kwartału 2022 roku, zapraszamy Was do nowego zestawienia, w którym znajdziecie najlepsze modom do Wiedźmina 3 Dziki Gon. 

Największy hit CD Projektu pomimo lat cały czas potrafi się na wielu wymiarach obronić, niemniej być może dziś, ktoś z Was stwierdzi, że woli zachować sobie lepsze wspomnienia. Z tego też względu, dostępne i sprawdzone mody, mogą okazać się dla Was niezwykle cenne.

Część z nich znacząco poprawia oprawę graficzną, inne koncentrują się na wyeliminowaniu najbardziej męczące mechanizmy oraz pomysły, a inne stawiają na oryginalne pomysły na zabawę.

Poniżej zebraliśmy dla Was pakiet propozycji, które mogą okazać się dla Was cenne w tym powolnym 2022 roku, gdy na rynku brakuje wielkich hiciorów AAA. Poniższe subiektywne zestawienie może się różnić od Waszych preferencji i wyborów, z którymi chętnie się zapoznamy w znajdującej się poniżej sekcji komentarzy!

Najlepsze mody do Wiedźmina 3 - subiektywne zestawienie

Super Turbo Lighting Mod

Jeżeli tak jak i my, doskonale pamiętacie zachwycający pierwszy pokaz rozgrywki z Wiedźmina 3, to z pewnością zakochacie się w modzie Super Turbo Lighting Mod. To za jego sprawą uzyskanie równie realistyczne oświetlenie, oferujące między innymi dobrze wspominany mrok pierwszych przygód Geralta na bagnach.

 

The Witcher 3 HD Reworked Project

Bez dwóch zdań The Witcher 3 HD Reworked Project to najbardziej znany mod do Wiedźmina 3, wznoszący oprawę graficzną na wyższy poziom. Nim doczekamy się aktualizacji na nową generację konsol, już teraz sprawdzić możemy tytuł z większą ilością szczegółów czy teksturami 4K.

 

AutoLoot

AutoLoot to jedna z tych rzeczy w Wiedźminie 3, które uczynią rozgrywkę jeszcze przyjemniejszą oraz bardziej satysfakcjonującą. Automatyczne zbiera nie sprzętu z pewnością podniesienie nasze doświadczenia, zachowując opcję ręcznego zbierania wszystkiego.

 

All Quest Objectives On Map

Jeżeli dotychczas nie ukończyliście trzeciego Wiedźmina w 100%, to z pewnością docenicie mod All Quest Objectives On Map, prezentujący graczom, wszystkie cele misji bezpośrednio na mapie. W ten sposób zaoszczędzimy trochę czas, mogąc delektować się świetną walką oraz fabułą.

 

FCR3 – Immersion and Gameplay Tweaks

FCR3 – Immersion and Gameplay Tweaks to jedno z najciekawszych rozwinięć Wiedźmina 3 Dziki Gon. Za jego sprawą jeden z projektantów gry, Andrzej Kwiatkowski zdecydował się mocno pobawić balansem, oferując znacznie bardziej immersyjne doświadczenie. Cały pakiet autorskich poprawek, znacząco zmieni nasze doznania.

 

Photo Mode

Aby uzyskać najlepsze ujęcia z rozgrywki trzeciego Wiedźmina, powinniście zdecydować się, wybrać moda Photo Mode, za którego sprawą możliwe będzie wyciągnięcie jeszcze wielu fenomenalnych ujęć z Waszych osiągnięć a terenach Królestw Północy.

 

Auto Apply Oils

Wielu graczy nie chciało się męczyć z nakładaniem olei na broń, ale tu z pomocą przychodzi mod Auto Apply Oils, zwyczajnie czyniący to za nas! W ten sposób co prawda szybko zużywać się będą zasoby, ale w zamian staniemy się jeszcze skuteczniejsi w walce!

 

Cyberpunk Gwent Cards Collection

Fani Gwinta będą mogli go nieco sobie przeobrazić w Dzikim Gonie za sprawą moda Cyberpunk Gwent Cards Collection. Poprzez tę modyfikację uzyskamy pakiet wyjątkowy kart, osadzonych w cyberpunkowej wizji wielu ukochanych postaci, niekiedy występujących w cosplay'owych wariantach.

 

Indestructible Items - No More Weapon Degradation

Próby umilenia sobie ostatnich przygód Geralta mogą stać się o wiele atrakcyjniejsze, dzięki modowi Indestructible Items - No More Weapon Degradation, wyłączającemu niszczenie się przedmiotów. W ten sposób będziemy mogli skupić się na tym co najważniejsze, bez obaw o system niszczenia się broni oraz opancerzenia.

 

Fast Travel Anywhere

Jeżeli pragniecie skrócić sobie zabawę z Dzikim Gonem, to bez dwóch zdań mod Fast Travel Anywhere właśnie to Wam dostarczy. Z jego pomocą możemy przenieść się w dowolne miejsce. Jeżeli tytuł mamy zainstalowany na dysku SSD to bez dwóch zdań będziemy mogli błyskawicznie poruszać się po całym świecie gry.

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutował 19 maja 2015 roku.

Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) jest jedną z największych spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka należy do indexu WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners