Najważniejsze growe premiery lata 2023, czyli jakie produkcje ukażą się w najbliższych kilku tygodniach!

lubiegrac sponsorowany Najważniejsze growe premiery lata 2023, czyli jakie produkcje
Najważniejsze growe premiery lata 2023, czyli jakie produkcje ukażą się w najbliższych kilku tygodniach!Tamer Adas | 1 lipca 2023, 23:55

W poniższym wpisie znajdziecie najważniejsze premier gier latem 2023, które nie zapowiada się imponująco... ale otrzymało kilka naprawdę potencjalnie niezłych premier, a nawet i być może jednego czy dwóch kandydatów do walki o tytuł gry roku. 

Tegoroczne lato nie zapowiada się, szczególnie na swoim początku, super imponująco, ale wraz z kolejnymi tygodniami spodziewać się możemy coraz lepszych debiutów, które mogą poskutkować, nawet w dwóch przypadkach, zapisaniem się do grona produkcji rywalizujących o tytuł gry całego roku.

Tegoroczne lato zapowiada się drastycznie, w zależności do tego, na jaki miesiąc spoglądamy. Otóż jeżeli skierujemy wzrok na lipiec premierowo... jest kiepsko. W sierpniu i na początku września możemy jednak liczyć na kilka debiutów gier, które mogą nawet powalczyć o tytuł Gry Roku!

Poniższe zestawienie jest w pełni subiektywne, a kolejność wybranych gier jest przypadkowa.

 

Najlepsze growe premiery lata 2023 - zestawienie gier

Lies of P - 19 sierpnia

Niezależny soulslike Lies of P zapowiada się naprawdę ciekawie i to nawet pomimo nieco mniejszego zaangażowania medialnego Xboxa. Propozycja w autorskiej wizji świata Pinokia nie tylko imponuje pod względem oprawy graficznej, ale także ma szansę zaskoczyć graczy niezwykłymi wizjami, przeciwnikami oraz wydarzeniami, których nie uświadczymy w licznych, konkurencyjnych tytułach.

 

Jagged Alliance 3 - 14 lipca

Po raz kolejny dojdzie do powrotu Jagged Alliance, które po pewnym eksperymencie w postaci Rage! tym razem doczeka się pełnoprawnej, numerowanej kontynuacji z licznymi zwrotami akcji, niespodziankami oraz... znacznie większym przywiązaniem do oryginalnej formuły. Czy to wystarczy, aby zagwarantować sobie sukces? Dotychczasowe tego typu zabiegi pokazują, że tak!

 

Pikmin 4 - 21 lipca

Nintendo z dość mało imponującym marketingiem wypuści wkrótce Pikmin 4, zapowiadające się na miłe rozwinięcie znanej marki z lekkim, strategicznym zacięciem, mogące ponownie zaoferować graczom okazję do zrelaksowania się oraz delektowania kwiecistym klimatem, licznymi zagadkami oraz wyzwaniami dla naszych szarych komórek.

 

Baldur's Gate 3 - 3 sierpnia

Trzeci Baldur's Gate zapowiada się naprawdę, naprawdę świetnie, a przyspieszona premiera sprawia, że już na początku sierpnia będziemy mogli zaznajomić się z wielką przygodą w tytułowym mieście pełną intryg, niezwykłych postaci, swobody kształtowania rozgrywki, jej przebiegu, pomysłów oraz licznych wydarzeń, o których liczni twórcy nawet by nie pomyśleli...

 

Remnant 2 - 25 lipca

Gunfire Games oraz THQ Nordic ponownie spróbują zaskoczyć graczy swoim Remnant 2, które stawia co prawda na nieco bardziej "mechanicznych" przeciwników, ale z nowymi pomysłami, mechanikami i klimatem być może możliwe będzie dostarczenie jeszcze bardziej satysfakcjonujących potyczek w stylu soulslike w ramach rozgrywki strzelankowej.

 

Atlas Fallen - 10 sierpnia

Studio Deck 13 wraz z Focus Entertainment, mogą fanów zaskoczyć swoim Atlas Fallen, gdyż w zasadzie zamiast kolejnego soulslike'a, otrzymamy nastawionego bardziej na akcję RPG-a z eksperymentami w kwestii rozwiązań, pomysłami i mechanikami, które mają ostatecznie dostarczyć świeże doznanie. Pytanie jednak brzmi, czy to przekona do siebie większą społeczność. Dotychczasowe materiały raczej tego nie uzyskują, choć wydaje się, że właśnie takie są ambicje...

 

Exoprimal - 14 lipca

Capcom dotychczas zalicza znakomitą serię, w zasadzie od tytułu od tytułu mamy do czynienia z produkcją ze średnią ocen przekraczającymi 85 punktów na sto, znajdującą się w idealnej formie finansowej oraz stającą niekiedy na czele zestawień wydawców i producentów z najlepszymi rezultatami krytycznych ocen. Niestety, nadchodzący w połowie lipca Exoprimal zapowiada się w najlepszym przypadku na solidną propozycję, która będzie się źle prezentować w portfolio, ale... może takie pobudzenie przyda się autorom, aby nieco zejść na ziemię. ;)

 

Blasphemous 2 - 24 sierpnia

W końcówce sierpnia oficjalnie The Miracle wezwie do pokuty, a w Blasphomeous 2 gracze mogą się spodziewać kolejnej pełnej brutalności walki w metroidvaniowym stylu z wysokim poziomem trudności, rozbudowanymi obszarami czy małą przestrzenią do popełnienia błędu. Gdy jednak osiągniemy sukces... odczujemy satysfakcję oraz ulgę!

 

Armored Core VI Fires of Rubicon - 25 sierpnia

From Software już niebawem oficjalnie powróci z kolejnym po Elden Ring tytułem, którym tym razem zostanie Armored Core VI Fires of Rubicon, zupełnie inny, choć również wymagający umiejętności projekt, który ze swoją dynamiką może przekonać do siebie nową grupę graczy. Pytanie jednak brzmi, czy kiepska oprawa graficzna faktycznie taka pozostanie do wydania pełnej wersji produkcji... Na tę chwilę szykuje nam się tytuł, który wydaje się technologicznie odstawać od współczesnych standardów segmentu AAA...

 

Starfield - 6 września

Ogólnikowy, letni okres nie można zakończyć inaczej, aniżeli dołączając do niego ostatni, ale potencjalnie naprawdę jakościowy kąsek w postaci Starfield, najnowszego RPG-a Bethesda Game Studios, który zaoferuje graczom rozbudowaną i wciągającą na setki czy nawet tysiące godzin przygodę w gigantycznej przestrzeni kosmicznej, oferując mnóstwo aktywności do podjęcia się, odkrywania oraz doświadczania niezwykłych przygód oraz wydarzeń, które zapiszą się w naszej growej pamięci.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners