NetherWorld, przygodowa gra akcji w retro stylu zyskała wydawcę w postaci Selecta Play

lubiegrac news NetherWorld, przygodowa gra akcji w retro stylu zyskała wydawcę w postaci Selecta Play
NetherWorld, przygodowa gra akcji w retro stylu zyskała wydawcę w postaci Selecta PlayAgata Dudek | 23 kwietnia 2024, 19:10

NetherWorld, przygodowa gra akcji, która została stworzona w retro pikselowym stylu, i nastawiona jest nie tylko na bogatą fabułę, ale przede wszystkim na akcję, zyskała w końcu wydawcę. Dzięki temu ten niezależny przygodowy projekt zadebiutuje nie tylko na komputerach, ale będzie miał swój debiut także na przenośnych konsolach, na Nintendo Switch. 

NetherWorld to gra wypełniona akcją, w barwnym stylu retro, która została stworzona przez niezależne studio Hungry Pixel. Po kilku miesiącach negocjacji, deweloper może podzielić się z graczami informację, że pozyskał wydawcę w postaci studia Selecta Play, zajmującego się wydawaniem gier wideo, z ogromnym katalogiem anime i filmów fabularnych, programów telewizyjnych i filmów na żywo. 

Zapoznaj się także z: Canal+ online - premiery maj 2024 roku, wśród nich Puchatek krew i mód, Narodziny zła czy Superposition

Umowa między dwoma firmami to nie tylko potrzebne wsparcie dla niezależnego studia, ale także wydanie gry w wersji cyfrowej i fizycznej i debiut jej już nie tylko na komputerach osobistych, ale także na Nintendo Switch. Twórcy mogą liczyć także na marketingowe wsparcie, także związane z Kickstarterem. Oprócz ogłoszenia wydawcy, twórcy chcą podzielić się wstępną datą premiery swojego projektu. 

Przeczytaj również:

 

NetherWorld, gra w której wkraczamy w plugawych stworzeń, wcielając się w porzuconego przez żoną Medoo, którego przygoda rozpoczyna się od topienia smutków w lokalnej karczmie, która miała być ukończona do końca tego roku. Ale żeby zapewnić idealną kampanię gry, a także wydanie fizyczne, jej premiera została przeniesiona na rok 2025. Dzięki temu opóźnieniu tytuł zyskał dużo lepszą jakość i zadebiutuje także w wersji pudełkowej.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners