Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise to zapowiedziana z zaskoczenia druga część cyklu, który nie był hitowy, ale doczekał się sporej społeczności.
Studio TOYBOX oficjalnie ogłosiło, że zamierza wypuścić w przyszłym roku drugą odsłonę Deadly Premonition, dzięki czemu seria znów będzie oferować nam zaskakujące rozwiązania i wyjątkowy klimat.
„Dwójka” zaoferuje nam otwarty świat – La Carre, choć opowieść rozpocznie się jeszcze w Bostonie. To właśnie tam poznamy agenta Francisa York Morgana, który powraca do sprawy w 2005 roku.
Połączeniu czasu oraz motywów pomiędzy 2005 i 2019 będzie ogrywać niezwykle istotną rolę, przy okazji zapewniając nam okazję do wsiąknięcia w najlepsze pomysły „z wczoraj i z dziś„.
Szkoda, że nie zdecydowano się postawić na trochę bardziej spektakularną formę ogłoszenia, w końcu tytuł swego czasu był naprawdę niezły i potrafił się obronić….
Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise ma się ukazać w 2020 roku na Nintendo Switch.
Śledź nas na google news – Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
