Urocze nGolf otrzymało datę premiery na Nintendo Switchu!

lubiegrac news Urocze nGolf otrzymało datę premiery na Nintendo Switchu!
Urocze nGolf otrzymało datę premiery na Nintendo Switchu!redakcja | 8 stycznia 2024, 12:15

Uroczo zapowiadająca się gra nGolf doczekała się ogłoszenia daty premiery wersji na Nintendo Switch, gdzie zapoznać się będzie można z solidnie zapowiadającą się propozycją. Kiedy tytuł zagości w sprzedaży?

RedDeer.Games, producent i wydawca niezależnych gier na Nintendo Switch, ujawnił datę premiery swojego najnowszego tytułu – nGolf. Gra, która jest nowoczesną wariacją na temat mini-golfa, trafi do graczy 11 stycznia, wyłącznie na konsolkę Nintendo.

W nGolf gracze wezmą udział w wyzwaniach na polach golfowych z całego świata, starając się trafić piłkę do dołka, omijając przy okazji różnorodne przeszkody. Od laserów po sporadyczne ognie, każda próba będzie wymagała odpowiedniej dawki sprytu i precyzji. Dodatkowo, na trasach rozmieszczone będą gwiazdki, które nie tylko pomogą w wytyczeniu najlepszej trasy, ale również umożliwią uniknięcie niebezpieczeństw.

Przeczytaj też:

 

Z każdym pokonanym etapem, otoczenie w stanie się jeszcze bardziej skomplikowane. Na szczęście, dostępne będą przyspieszenia i teleportery, które ułatwią pokonywanie wyzwań. W nGolf, istotne jest też wyczucie czasu, które w połączeniu z umiejętnym dozowaniem siły oraz próbowaniem nowych metod, zapewni sukces na każdym poziomie.

nGolf oferuje 60 różnych etapów podzielonych na 8 rozdziałów, z których każdy reprezentuje inną część świata i ma unikalny motyw przewodni. Gracze będą mieli okazję zagrać na planszach inspirowanych parkiem rozrywki, ogrodami, a nawet zimowymi krajobrazami. Po ukończeniu poziomu, gracz otrzyma statystyki takie jak liczba uderzeń piłki czy zdobyte gwiazdki. Jeśli gracz nie zdobędzie wszystkich punktów, zawsze może powrócić do wybranej planszy i spróbować ponownie.

nGolf ukaże się 11 stycznia 2024 r. na Nintendo Switchu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners