Niekończąca się pogoń to pierwszy odcinek Odkrywamy Starfield

lubiegrac news Niekończąca się pogoń to pierwszy odcinek Odkrywamy Starfield
Niekończąca się pogoń to pierwszy odcinek Odkrywamy StarfieldTamer Adas | 30 listopada 2021, 23:20

Niekończąca się pogoń jest pierwszym odcinkiem serii programów Odkrywamy Starfield, bezpośredniej komunikacji Bethesdy na temat swojego nowego IP.

Najnowsza inicjatywa ma zagwarantować skuteczniejsze zaprezentowanie i zarysowanie co zaoferuje graczom Starfield, nadchodzący, kosmiczny RPG.

Zapoznaj się także z: Dying Light 2 Stay Human ze statusem złotym! Gra Techlandu zbliża się do premiery...

W pierwszym odcinku Todd Howard (Game Director), Angela Browder (Studio Director) i Matta Carofano (Art Director) opowiadają o założeniach nowego projektu.

Przedstawiciele Bethesda Game Studios opowiadają o swojej drodze do obecnego miejsca na rynku, jak trwało przygotowanie do stworzenia nowej marki.

To początek serii, która na przestrzeni miesięcy będzie prezentować poszczególne epizody oraz nowe informacje o poszczególnych zagadnieniach dotyczących rozgrywki czy fabuły.

Starfield ma zadebiutować 11 listopada 2022 roku tylko na Xboksach i komputerach osobistych. Gra od dnia premiery będzie dostępna w Xbox Game Pass.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Starfield
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners