Niestety, oficjalnie Company of Heroes 3 zadebiutuje dopiero w 2023 roku!

lubiegrac news Niestety, oficjalnie Company of Heroes 3 zadebiutuje dopiero w 2023 roku!
Niestety, oficjalnie Company of Heroes 3 zadebiutuje dopiero w 2023 roku!Tamer Adas | 4 października 2022, 23:55

Relic Entertainment i SEGA oficjalnie niestety ogłosiły, przeniesienie premiery swojej obiecującej strategii Company of Heroes 3, która trafi na rynek dopiero w przyszłym, 2023 roku!

Jedna z absolutnie najważniejszych premier jesieni 2022 roku, ostatecznie nie odbędzie się, w efekcie czego fani będą skazani na zapoznanie się z trzecim Compaty of Heroes, dopiero w przyszłym roku. Co gorsza, debiut ma się odbyć 23 lutego, czyli pod koniec drugiego miesiąca, niemalże na przełomie zimy oraz wiosny.

Dodatkowy okres czasu ma posłużyć Relicowi na dopracowanie poszczególnych elementów rozgrywki, zajmując się eliminowanie szeregu błędów, poprawą balansu rozgrywki oraz szlifowaniem detali, które mają zrobić pozytywną różnicę. Zgodnie z zapowiedzią, w odpowiedzi na oczekiwania fanów, celem jest zapewnienie najlepszej zabawy w historii serii.

Poprzez platformę CoH-Development, wyrażono szereg ważnych opinii, które mają zapewnić jeszcze mocniejsze rozbudowanie Dynamicznej Mapy Kampanii, wprowadzenie poprawy w kwestii graficznej toczących się zmagań wojennych. Ulepszone zostanie pozycjonowanie kamery, a także poprawiona zostanie jeszcze przejrzystość mini mapy.

Odświeżenie dotyczyć będzie interfejsu, fani wieloosobowych transmisji z pewnością docenią poprawę tego aspektu, podobnie jak zarządzania Grupami Bojowymi, korzystaniem z drzewek rozwoju oraz poprawieniem określonych głosowych linii.

Zapoznaj się też z:

 

Praca ze społecznością CoH-Dev przez ostatnie lata była bezcennym doświadczeniem i jesteśmy ogromnie wdzięczni za cały ich dotychczasowy wkład w CoH3 - powiedział Justin Dowdeswell, dyrektor generalny w Relic Entertainment. - Chcemy dostarczyć największą i najbardziej wciągającą grę w historii naszej franczyzy. Dlatego potrzebujemy trochę więcej czasu na naprawę błędów oraz zbalansowanie i dopracowanie rozgrywki, aby zapewnić naszym graczom fantastyczne wrażenia podczas premiery. -

Company of Heroes 3 ma zadebiutować dopiero 23 lutego 2023 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners