Niezapowiedziana gra od Ubisoft Paris? Studio francuskiego giganta pracuje nad nowym, wciąż tajnym tytułem

lubiegrac news Niezapowiedziana gra od Ubisoft Paris? Studio francuskiego
Niezapowiedziana gra od Ubisoft Paris? Studio francuskiego giganta pracuje nad nowym, wciąż tajnym tytułemMaciej Gaffke | 15 maja 2022, 20:30

Według pojawiających się informacji, Ubisoft Paris ma pracować na niezapowiedzianą produkcją AAA z otwartym światem. Na razie nie mamy więcej szczegółów dotyczących tej gry.

Czy Ubisoft pracuje nad nową grą, która jeszcze nie została zapowiedziana? Jest to bardzo prawdopodobne. Przecieki sugerują, że niezapowiedziana produkcja ma być strzelanką AAA z otwartym światem. To praktycznie wszystko, co na razie jesteśmy w stanie powiedzieć o tej grze.

Niedawno Ubisoft Paris miało skończyć prace nad Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint i otrzymać zadanie opracowania nowej gry AAA. Właśnie dlatego studio wystawiło ogłoszenie z ofertą pracy dla projektanta poziomów, który ma mieć doświadczenie w projektowaniu strzelanek z otwartym światem. 

Kiedy może się ukazać niezapowiedziana produkcja albo kiedy otrzymamy jakieś informacje na jej temat? Biorąc pod uwagę, że dopiero trwa szukanie pracowników do tego projektu, to nowa strzelanka z otwartym światem może się ukazać dopiero za kilka lat. Nie zapowiada się również, aby studio miało w najbliższym czasie zdradzić więcej szczegółów o tej produkcji.

Przypomnijmy, że Ubisoft planuje do marca 2023 roku wydać trzy gry - Avatar: Frontiers of Pandora, Mario+Rabbids: Sparks of Hope, a także Skull & Bones.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/ubisoft-paris-unannounced-aaa-open-world-game/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners