Night Swim, triller z elementami nadprzyrodzonymi od Blumhouse pokazany na pierwszej filmowej zapowiedzi

lubiegrac newsy filmowe Night Swim, triller z elementami nadprzyrodzonymi od Blumhouse
Night Swim, triller z elementami nadprzyrodzonymi od Blumhouse pokazany na pierwszej filmowej zapowiedziAgata Dudek | 6 października 2023, 23:00

Blumhouse szykuje się do kolejnego filmowego debiutu produkcji grozy, pokazując na pierwszym filmowym zwiastunie thriller ze zjawiskami paranormalnymi, o tytule Night Swim, którego akcja rozgrywa się na pewnym nawiedzonym basenie. Film tworzony jest wraz z Atomic Monster, a jego premiera zapowiada jest na rok następny. Dokładna data nie jest nam znana. 

Night Swim to kolejna opowieść w klimacie studia Blumhouse, które zabiera nas tym razem w opowieść na pewnym  basenie, na którym straszy. Film, o którym mówiło się, że zadebiutuje w kinach w styczniu, przyszłego roku, na ten moment nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery. 

Zapoznaj się również z: Journey To Foundation, nowa narracyjna przygodówka sci-fi na VR ze zwiastunem i październikowa datą premiery

O czym jest Night Swim?

Fabuła Night Swim filmu stworzonego przez Universal Pictures, będącego jednocześnie remake'em szorta Every House is Haunted, produkcji określanej jako thriller ze zjawiskami paranormalnymi rozgrywa się na basenie, na którym znajduje się źródło wielkiego zła, powiązane z tym miejscem. Basen natomiast znajduje się na podwórku pewnej rodziny. 

Obsada Night Swim

W obsadzie Night Swim znaleźli się: Kerry Condon, Wyatt Russell, Ben Sinclair, Jodi Long, Amélie Hoeferle, Gavin Warren, Eddie Martinez, Preston Galli, Ellie Araiza, Aivan Uttapa, Eleanor T. Threatt, Elijah J. Roberts, Celina Cardoso, Maetrix Fitten, Evan Shafran.

Reżyserem filmu jest Bryce McGuire, zaś twórcami scenariusza Rod Blackhurst (Witamy na Ziemi, Samotni, The Predator) oraz Bryce McGuire. Przy filmie pracował James Wan, mający na swoim koncie filmy z serii Obecność. Jest to film twórców Zakonnicy i M3GAN, którą możecie obejrzeć na SkyShowtime. 

Przeczytaj też: Netflix wprowadzi kolejną podwyżkę cen. Czeka tylko na odpowiedni moment. Jaki?

Kiedy zadebiutuje Night Swim?

Night Swim nie ma jeszcze ogłoszonej konkretnej daty premiery. Jego debiut ma mieć miejsce w 2024 roku. 

Zwiastun Night Swim

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners