Nightingale już ogrywać bez konieczności połączenia z internetem!

lubiegrac news Nightingale już ogrywać bez konieczności połączenia z internetem!
Nightingale już ogrywać bez konieczności połączenia z internetem!redakcja | 23 maja 2024, 17:35

Wczoraj oficjalnie rozwijane we Wczesnym Dostępie Nightingale doczekało się aktualizacji, wprowadzającej między innymi możliwość rozgrywki bez konieczności połączenia z internetem. To jednak nie koniec sporych nowości, które zmieniają zabawę na lepsze!

Studio Inflexion Studios wydało aktualizację 0.3 swojej gry Nightingale. Wśród nowości znaleźć bardzo wyczekiwany przez graczy tryb offline. Oprócz niego, dodano również opcję umożliwiającą budowania z wykorzystaniem magazynu, zmiany w wariantach występujących wrogów, nowych przeciwników typu Bound, wydarzenie społecznościowe i wiele więcej.

Tryb offline pozwala odkrywać świat Nightingale bez konieczności połączenia z internetem, nawet podczas serwerowych prac konserwacyjnych. Tryb będzie stale rozwijany, a w najbliższej przyszłości doczeka się wzbogacenia o takie funkcje jak zapisy w chmurze czy możliwość migracji z online;owym odpowiednikiem. Deweloperzy będą pracować również nad wydajnością.

0.3 wprowadza również możliwość budowania z użyciem magazynu, która znacząco usprawnia działanie tej mechaniki. Od dziś gracze mogą zmierzyć się również z nowymi stworzeniami występujących w różnych wariantach, których unikalny wygląd oraz skrywane łupy będzie zależny od poziomu trudności danego świata.

Dodatkowo gracze mogą stawić czoło nowym odmianom wrogów Bound i zadaniom fabularnym. Jednoczesnie wprowadzono możliwości pominięcia samouczka i rozpoczęcia zabawy od wyboru pierwszych umiejętności. Przy okazji uruchomione zostało specjalne wydarzenie społecznościowe. Sprzedawca obok Sasse w świecie Abeyance potrzebuje esencji nadziei z tajemniczych Wisps, które chętnie wymienia na nagrody.

Przeczytaj też:

 

Od momentu startu wczesnego dostępu ciężko pracujemy nad wprowadzaniem sugerowanych zmian, co pomaga nam w tworzeniu lepszych doświadczeń - powiedział Aaryn Flynn, CEO Inflexion Games. - Wprowadzenie trybu offline to kolejny znaczący krok w podróży przez wczesny dostęp i jedna z wielu ekscytujących aktualizacji, które mamy zaplanowane na nadchodzące miesiące. Już teraz czujemy, że zrobiliśmy duże postępy od momentu startu, który miał miejsce zaledwie trzy miesiące temu i z niecierpliwością czekamy na możliwość podzielenia się kolejnymi aktualizacjami. -

 

Nightingale (2024) trafiło do Wczesnego Dostępu 20 lutego 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners