W marcu odbędzie się Nintendo Direct Partner Showcase? Rzekome przesunięcie wydarzenia sugeruje, że....

lubiegrac newsy hardware W marcu odbędzie się Nintendo Direct Partner Showcase
W marcu odbędzie się Nintendo Direct Partner Showcase? Rzekome przesunięcie wydarzenia sugeruje, że....Tamer Adas | 19 lutego 2024, 11:05

Według najnowszych plotek marcu odbędzie się Nintendo Direct Partner Showcase 2024, program przesunięty rzekomo ze względu na ostatnie doniesienia dotyczące przyszłej strategii Microsoftu. Czego gracze mogą się spodziewać? Czy imprezy się w jakiś sposób łączą?

W minionych tygodniach pojawiły się informacje o tym, ze Nintendo ma zaoferować graczom okazję do zapoznania się z najważniejszymi ogłoszeniami od zewnętrznych partnerów. Ostatecznie do tego dotychczas nie doszło, a wiele wskazuje na to, że doszło do przeniesienia.

Planowany Direct ma ukazać się w marcu, w związku z ostatnimi ogłoszeniami Xboxa dotyczące planów marki na kolejne tygodnie. Zaskakująca sytuacja spowodowała, że Wielkie N zdecydowała się przesunąć własny program.

Decyzja o przesunięciu debiutu może świadczyć o tym, że Nintendo uzgadniało termin z Microsoftem, co jedynie pogłębić może plotki sugerujące, że faktycznie już za kilka dni oficjalnie otrzymamy potwierdzenie wydania Hi-Fi Rush właśnie na Switchu.

Phil Spencer zapowiedział, że ekskluzywność stracą aż 4 tytuły, zapewne poza wspomnianą produkcją Tango Gameworks, będą to Pentiment, Sea of Thieves i Grounded. Raczej za kilkanaście dni dojdzie do ujawnienia jednego czy dwóch propozycji podczas Nintendo Directa, ale to już jedynie przypuszczenia.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/nintendo-direct-partner-showcase-scheduled-for-this-week-rumour

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners