Nintendo Labo atakuje... nowościami. Tym razem czas na gogle VR!

lubiegrac news Nintendo Labo atakuje... nowościami. Tym razem czas na gogle VR!
Nintendo Labo atakuje... nowościami. Tym razem czas  na gogle VR!OlciaK | 8 marca 2019, 09:50

Nintendo zaprezentowało nam nowinkę. Do tej pory wiedzieliśmy tylko o kolejnym zestawie wypuszczanym w ramach Nintendo Labo. Czas na VR Googles!
 
Nintendo zaledwie kilkanaście godzin temu postanowiło podzielić się z nami swoim najnowszym produktem od Nintendo Labo. Mowa tu o Nintendo Labo Toy-Con 04: VR. Jest to czwarty zestaw z serii, pozwalający na doświadczanie wirtualnej rzeczywistości.  Już od 12 kwietnia dostępne będą dwie wersje "startowe". Zawierają one elementy niezbędne do tworzenia kartonowych konstrukcji, w tym gogli VR. Prostych, będących nakładką optyczną do wyświetlacza Switch. Zasada jest prosta, konsole Switch należy umieścić w Toy-Con VR Goggles. Wygodny jest fakt, że nie trzeba umieszczać ich na głowie.
 
Z oficjalnego źródła wynika, że zapowiedziane zestawy mają być dostępne w dwóch konfiguracjach. Pierwsza z nich to pełen pakiet Nintendo Labo: VR Kit. Otrzymamy w nim komponenty do stworzenia wszystkich sześciu projektów Toy-Con. Będzie to oczywiście Toy-Con VR Goggles, dodatkowo Toy-Con Blaster, Toy-Con Wind Pedal, Toy-Con Elephant, Toy-Con Bird oraz Toy-Con Camera. Nie zabraknie oczywiście oprogramowania do Nintendo Switch. Otrzymamy również Screen Holder i Safety Cap. Cena jaką producenci przewidują za ten zestaw na start to 80 dolarów. Mniejszą, ale też tańszą wersją "zabawki" jest Nintendo Labo: VR Kit - Starter Set + Blaster. Jest to okrojona wersja zawierająca elementy do zbudowania Toy-Con Goggles oraz Toy-Con Blaster wraz z oprobramowaniem Nintendo Switch, Screen Holder oraz Safety Cup. Jest to idealna propozycja dla osób chcących rozpocząć przygodę z wirtualną rzeczywistością od Nintendo. Koszt tego zestawu to 40 dolarów. Zakup "mniejszej wersji" nie ogranicza jednocześnie możliwości uzupełnienia zestawu. Firma przewidziała fakt, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i stworzyła dwa rozszerzenia do wzbogacenia swoich doświadczeń. Są to Nintendo Labo: VR Kit - Expansion Set 1 oraz 2. Zawierają one kolejno Toy-Con Elephant i Toy-Con Camera oraz Toy-Con Wind Pedal i Toy-Con Bird. Każdy z zestawów dodatkowych kosztować będzie 20 dolarów. 
 
Nintendo zaprasza nas do świetnej zabawy w gronie rodziny i przyjaciół. Zestawy zachęcają do dzielenia się grą z wieloma osobami, aby dodatkowo wzmocnić pozytywne odczucia podczas rozgrywek. Jak wynika z informacji opublikowanych przez Nintendo Toy-Con'y pozwolą nam na wiele różnych przygód. Miedzy innymi, będziemy mieć możliwość zanurzenia się w kolorowej oceanicznej toni, aby obserwować i fotografować żyjące tam stworzenia, lub też dla amatorów wrażeń z kosmosu Toy-Con Blaster pozwoli na odparcie inwazji kosmitów. 
 
Całokształt zapowiada się bardzo obiecująco. Wierzymy głęboko, że Nintendo Labo Toy-Con 04: VR zaskoczy nas tak samo pozytywnie jak poprzednie edycje Toy-Con'ów. Na chwilę obecną, biorąc pod uwagę informacje podane przez Nintendo, otrzymamy możliwość świetnej zabawy w przystępnej cenie. Oby tak dalej.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners