Nintendo zmierza na PGA 2023 z szeregiem swoich ostatni hitów na Switcha!

lubiegrac news Nintendo zmierza na PGA 2023 z szeregiem swoich ostatni hitów na Switcha!
Nintendo zmierza na PGA 2023 z szeregiem swoich ostatni hitów na Switcha!Tamer Adas | 23 września 2023, 10:05

Organizatorzy targów PGA oficjalnie potwierdzili, że Nintendo pojawi się także w 2023 roku, serwując graczom szereg niespodzianek oraz niezłych gier, które będzie można sprawdzić na stanowisku marki. Jakie tytuły tym razem zabiera ze sobą Wielkie N?

Nintendo tak jak i w poprzednich latach pojawi się na targach Poznań Game Arena, gdzie gracze będą mieli możliwość zapoznania się szeregiem gier, które japoński producent wydał w ostatnich latach.

Najważniejszym tytułem, który Nintendo udostępni graczom będzie The Legend of Zelda Tears of the Kingdom, czyli tegoroczny super hit, który pomimo swoich problemów, będzie walczył o tytuł Gry Roku 2023.

Na miejscu zagrać się będzie można nie tylko w Everybody 1-2-Switch czy Nintendo Switch Sports, ale także udostępniony zostanie Mario Kart 8 Deluxe z pakietem Booster Course Pass czy też ciepło przyjęty Mario Strikers Battle League Football.

Osoby, które były już na stanowisku Wielkiego N, wiedzą, że to właśnie tam często dzieje się naprawdę sporo, nie brakuje także dodatkowych atrakcji oraz niespodzianek, które bez dwóch zdań nie mogą ominąć największych fanów.

Wydarzenie Poznań Game Arena 2023 rozpocznie się 6 i potrwa do 8 października 2023 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners